oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ Informatyka ˇ MEN ˇ Matematyka ˇ CKE ˇ RODO ˇ Egzamin zawodowy ˇ Kontakt ˇ Ubezpieczenie ˇ Rekrutacja 2019/2020Lipiec 12 2020 12:23:01
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Rey Talent Show
Rey Talent Show 2016
                             
 
 
 
27 stycznia 2016 roku był dniem festiwalu talentów w "Reju". To już IV edycja festiwalu (przypomnijmy: Rock&Rey 2008, Rock&Rey 2011, Rey Talent 2012),  to połączenie talentów muzycznych, wokalnych, tanecznych, plastycznych - po prostu
Rey Talent Show.
 

Organizatorzy festiwalu (od lewej): p.Andrzej Łukasik, p.Andrzej Bownik, p.Tomasz Grębski.

 

 

Wsparcie - Pan Dyrektor Krzysztof Staruch

Imprezę nagłaśniał: p.Jacek Muszyński

Pomoc plastyczna: p.Anna Sosnówka

 

Pamiątkowe statuetki wręczył starosta kraśnicki p.Andrzej Maj oraz kierownik wydziału edukacji p.Zbigniew Leziak.

 

 

A oto nasi uczestnicy:

 


 

Nadia Dębicka z klasy 2f - interesuje się fotografią od 5 lat, najbardziej lubi fotografować ludzi, a jej ulubionym rodzajem zdjęć jest portret. Swojej pasji poświęca każdą wolną chwilę, ponieważ czerpie z tego ogromną radość i przyjemność. Dzięki fotografii poznała wiele ciekawych osób. Nadia brała udział w wielu konkursach, a część jej zbiorów została wydana we włoskim wydaniu magazynu VOGUE. Jej stronę internetową odwiedza miesięcznie średnio 3000 osób.

 

   

 



Weronika Rudzińska z klasy 1b maluje i rysuje już od dzieciństwa. Nie ma ulubionej techniki plastycznej, ponieważ interesuje się wieloma. Brała udział w różnych konkursach plastycznych, a w tamtym roku otrzymała nagrodę Gimnazjusza w kategorii „plastyk”.

 

   

 



Patryk Serwatka z klasy 3e. Poza powtarzaniem materiału do tegorocznej matury, swój wolny czas poświęca rysowaniu. Wolne chwile spędza w ten sposób od około trzech lat. Większość jego prac powstaje za pomocą ołówków, ale zdarza mu się używać także węgli rysunkowych, kredek i pasteli.

 

   

 



Daniel Kozłowski z klasy 1d gra na pianinie od 5 lat, ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Kraśniku. Wykonywał utwór Johanna Pachelbela „Canon D-dur”.

 

 

Fragmenty występu

 



Kamil Wnuk z klasy 2e - jak sam przyznaje - nie wie, jak długo zajmuje się grą na tym instrumencie. Według niego, nie ważne ile się gra, tylko jak i czy czerpie się z tego przyjemność. Jest samoukiem. Gra zarówno covery, jak też własne projekty. Wykonał improwizację będącą kombinacją różnych utworów złączonych w jedną całość.

 

 

Fragmenty występu

 



Przemysław Klucznik z klasy 2a - słucha chętnie popu, rocka i hard rocka, a jego ulubionymi wykonawcami są Rammstein, Metallica, Perfect, Republika, The Offspring oraz włoskie trio pop operowe IL Volo.
Gdy pewien norweski piosenkarz Didrik Solli-Tangen 6 lat temu wykonywał na Eurowizji piosenkę „My heart is yours”, nawet mu się nie śniło, że będzie też zaśpiewana właśnie na Rey Talent Show.

 

 

Fragmenty występu

 



Magdalena Szybińska z klasy 2f - tańczy 2 lata, inspiruje ją między innymi Michael Jackson. Magda ćwiczy w zespole tanecznym w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku pod okiem Pawła „Pitza” Mazura.

 

 

Fragmenty występu

 



Sebastian Witkowski i Karol Nowicki z klasy 3a - gitarzyści zaprezentowali gitarową improwizację z motywem przewodnim z piosenki Carlosa Santany – „Smooth".

 

   

 

Fragmenty występu

 



Łukasz Rak z klasy 2e - w swoim występie zaprezentował beatboxing , którym zajmuje się od 2 lat. Po co instrumenty, skoro wszystko można wyrazić organem mowy.

 

 

Fragmenty występu

 



Izabela Pochwatka z klasy 2a -zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum należała do chóru szkolnego. Brała udział w przeglądach wokalnych, takich jak „Cecylion” (I miejsce), czy „Motyl” (III miejsce) w kategoriach zespołowych.
Jeśli chodzi o gatunki muzyczne, interesuje się przede wszystkim różnymi odmianami rocka. Jej ulubionymi zespołami są: Green Day i Linkin Park. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru Lady Pank „Zawsze tam gdzie ty”.

 

 

Fragmenty występu

 



Natalia Zduńczyk z klasy 2b - gra na gitarze od 6 lat. Muzyka zawsze była jej wiernym kompanem. To hobby traktuje jako odskocznię od codzienności, przy czym najważniejsza jest własna satysfakcja. Najlepiej czuje się w repertuarze rockowym i popowym. Wykonała piosenkę Eda Sheerana „I see fire”.

 

 

Fragmenty występu

 



Paweł Sulowski z klasy 2a - od wielu lat związany jest z muzyką. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Kompozytorów Polskich. Uczył się gry na fortepianie. Swoje umiejętności prezentował również w gimnazjum, do którego uczęszczał. Choć od ukończenia szkoły muzycznej minęło już kilka lat, to chętnie powraca on do klawiatury instrumentu. Paweł zagrał utwór „Apologize” z repertuaru One Republic oraz „Numb” grupy Linkin Park.

 

 

Fragmenty występu

 



Sabina Krowisz z klasy 1c - śpiewała na konkursach typu "Słowik", "Wygraj sukces", przez jakiś czas chodziła na zajęcia do domu kultury, ale jest raczej samoukiem. Często występowała z różnych okazji w swojej rodzinnej miejscowości - Gościeradowie. Śpiewa, ponieważ sprawia jej to przyjemność. Zaśpiewała dla nas piosenkę z repertuaru grupy „Video” pod tytułem „Środa – czwartek”.
 

 

Fragmenty występu

 



Adam Stępień z klasy 3b - gra na gitarze klasycznej i elektrycznej od ponad 6 lat, uwielbia każdą dobrą muzykę z pogranicza gatunków takich jak rock, blues czy jazz. Zaprezentował się w repertuarze współczesnych artystów. Wykonał utwór Johna Mayer’a z albumu ,,Continuum” pt. ,,Slow dancing in a burning room’’ oraz kompozycję ,,Electric gypsy’’ Andy’ego Timmonsa. Jak sam mówi, śpiewać nie będzie, bo za bardzo szanuje publiczność.
 

 

Fragmenty występu

 



Julita Szewczyk i Paulinę Smołecka z klasy 3g oraz Patryk Drozd z klasy 2e. Dziewczyny od wielu lat rozwijają swoją pasję muzyczną i często występują na różnych uroczystościach szkolnych i nie tylko. Obydwie ukończyły szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Kraśniku w klasie fortepianu i skrzypiec. Patryk z kolei gra od 9. roku życia, a nauki gry na fortepianie uczył się również w szkole muzycznej pierwszego stopnia w Kraśniku. Występuje także z orkiestrą dętą grając na trąbce. JULITA SZEWCZYK – śpiew, PAULINA SMOŁECKA – skrzypce i PATRYK DROZD – pianino.

 

 

Fragmenty występu

 



Przemek Kowal z klasy 2f - interesuje się muzyką od najmłodszych lat. Słucha głównie rocka i alternatywy. Od podstawówki chodzi na zajęcia wokalne i traktuje to raczej hobbystycznie. Wykonał piosenkę „Lifted” zespołu Naughty Boy i Emeli Sande.


 

Fragmenty występu

 


Hydrofornia to zespół założony w 2013 roku przez Patrycję Jabłońską z klasy 2f i jej koleżankę Karolinę Frączek. Hydrofornia wykonuje covery popularnych utworów oraz znane klasyki rocka. Brali udział w licznych konkursach i przeglądach muzycznych, wielokrotnie grali też jako support - między innymi dla takich zespołów, jak Golden Life czy InoRos.
W obecnym składzie występują od dwóch lat traktując to jako ciekawe hobby i oderwanie się od szkolnej rzeczywistości.
PATRYCJA JABŁOŃSKA – gitara basowa, KAROLINA FRĄCZEK – pianino, KAROLINA RAK – śpiew, ARTUR BRYK – gitara oraz PRZEMYSŁAW WÓJCIK – perkusja.

 

Fragmenty występu

 



Impreza nie odbyła by się bez osób, które pomagały przy organizacji imprezy – w kolejności alfabetycznej są to:

Magdalena Adamowska 1g
Karol Broniec 2e
Mateusz Ciastek 2e
Michał Dębicki 2e
Emilia Duda 2a
Przemysław Gawrysiak 1f
Damian Guściora 2e
Angelika Jarosz 2a
Monika Kania 2e
Angelika Łukanty 2e
Diana Pudło 2e
Dawid Rak 2a
Kamil Resztak 2a
Magda Rolla 2a
Filip Siejewicz 2e
Piotr Wieczorek 2e
Paweł Wilk 2e
Paweł Wojciechowski 1f
Konrad Zapalski 2e

 

 

 

 


oraz prowadzący imprezę:

Karolina Bis
Magdalena Rudna
Robert Karaś
Bartłomiej Reluga

 


 

 


 

Całość uwieczniła na zdjęciach Emilia Duda z klasy 2a


GALERIA FOTO

 


 

Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji filmowej z festiwalu talentów Rey Talent Show 2016.

Realizacja: ReyTV pod kierunkiem p.Andrzeja Bownika

Montaż: p. Andziej Bownik

 


 


Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji Rey Talent Show!!!
 

Rej
ECC



 


Brązowa Tarcza dla Reja




 



 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22224200 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion