oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ Informatyka ˇ MEN ˇ Matematyka ˇ CKE ˇ RODO ˇ Egzamin zawodowy ˇ Kontakt ˇ Ubezpieczenie ˇ Rekrutacja 2019/2020Lipiec 12 2020 12:28:25
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Zam 2017
Nowa strona 1

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

 

            Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku zwraca się z zapytaniami ofertowymi na realizację pięciu zadań w ramach projektu pn. „Ekonomiści na start!” nr 2017-1-PL01-KA102-038126 realizowanego w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Oferty należy składać do 18.10.2017r . Poniżej zaproszenia do składania ofert oraz ogłoszenia i formularze ofertowe poszczególnych zadań.

 


 

Zapytanie nr 1 - wsparcie organizacyjne

 

Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku zwraca się z zapytaniem ofertowym na zadanie: REALIZACJA WSPARCIA ORGANIZACYJNEGO w ramach projektu pn. „Ekonomiści na start!” nr 2017-1-PL01-KA102-038126 realizowanego w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Oferty należy składać do 18.10.2017r .

W załączeniu do pobrania:

- ogłoszenie

- formularz ofertowy

 


 

Zapytanie nr 2 - program kulturowy

 

Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku zwraca się z zapytaniem ofertowym na zadanie: ORGANIZACJA PROGRAMU KULTUROWEGO dla uczestników projektu pn. „Ekonomiści na start!” nr 2017-1-PL01-KA102-038126 realizowanego w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oferty należy składać do 18.10.2017r .

 W załączeniu do pobrania:

- ogłoszenie

- formularz ofertowy

 


 

Zapytanie nr 3 - transport lokalny

 

Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku zwraca się z zapytaniem ofertowym na zadanie: ORGANIZACJA TRANSPORTU LOKALNEGO uczestników projektu pn. „Ekonomiści na start!” nr 2017-1-PL01-KA102-038126 realizowanego w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Oferty należy składać do 18.10.2017r .

W załączeniu do pobrania:

- ogłoszenie

- formularz ofertowy

 


 

Zapytanie nr 4 - transport

 

Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku zwraca się z zapytaniem ofertowym na zadanie: organizacja transportu uczestników projektu pn. „Ekonomiści na start!” nr 2017-1-PL01-KA102-038126 realizowanego w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Oferty należy składać do 18.10.2017r .

W załączeniu do pobrania:

- ogłoszenie

- formularz ofertowy

 


 

Zapytanie nr 5 - zakwaterowanie i wyżywienie

 

Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku zwraca się z zapytaniem ofertowym na zadanie: ORGANIZACJA ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA dla uczestników projektu pn. „Ekonomiści na start!” nr 2017-1-PL01-KA102-038126 realizowanego w ramach projektu systemowego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Oferty należy składać do 18.10.2017r .

W załączeniu do pobrania:

- ogłoszenie

- formularz ofertowy

 


 

 

 

Rej
ECC 


Brązowa Tarcza dla Reja
   

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22224206 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion