81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 569

13 grudnia 2021r. na olimpijskiej pływalni Aqua w Lublinie rozegrano Finały Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu. Po wcześniejszych eliminacjach, Zespół Szkól nr 2 w Kraśniku reprezentowała sztafeta 6x25m st. dowolnym dziewcząt oraz troje zawodników w wyścigach indywidualnych. Choć nie udało się zdobyć medali, to z uwagi na bardzo wysoki poziom sportowy zawodów i remont pływalni w Kraśniku, uzyskane wyniki i miejsca należy uznać za dobre.

Sztafeta dziewcząt w składzie : Milena Machulak ( 2c- 14,79), Natalia Michota (1b-18,63), Lena Grabczak (1b-17,64), Aleksandra Czuryło (3dG-21,89), Sara Łukasik (3f-16,78) i Aniela Żuber (1d-17,98) wywalczyła X miejsce – 1:47,85.

W wyścigach indywidualnych bardzo wysokie VI miejsce zajął Patryk Kasperski ( 50m st. grzbietowym – 30,80). Ponadto Milena Machulak wywalczyła IX miejsce na 50m st. dowolnym (32,68), a Lena Grabczak była XI  na 50m st. grzbietowym (42,45).