ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl


25.06.2020 r. decyzją księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika zostałem z dniem 30 czerwca br. zwolniony ze stanowiska wikariusza w Parafii pw. św. Józefa Robotnika w Kraśniku i z dniem 1 lipca br. mianowany wikariuszem w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie (kościół garnizonowy przy Al. Racławickich).

W związku z tym pragnę serdecznie podziękować za 9 i pół roku pracy w Reju.

Czytaj więcej...


MARKA ALWAYS ŁĄCZY SIŁY Z POLSKIM CZERWONYM KRZYŻEM I INAUGURUJE KAMPANIĘ #AKCJADONACJA, BY POMÓC UCZENNICOM W POLSCE
Niemal 1 na 6 dziewcząt w Polsce opuściła zajęcia lekcyjne podczas miesiączki z powodu braku dostępu do artykułów higienicznych* – wynika z najnowszych badań Procter&Gamble dotyczących ubóstwa menstruacyjnego. Razem z Polskim Czerwonym Krzyżem, marka Always prezentuje najnowszą kampanię #AkcjaDonacja, mającą na celu zmniejszenie skutków problemu ubóstwa menstruacyjnego w Polsce. Każdy może wesprzeć akcję kupując podpaski Always w okresie od 1 lutego do 15 marca.

Czytaj więcej...

Komunikat.

W związku z pojawiającymi się pytaniami o składanie wniosku elektronicznie i potrzebą posiadania lub zakładania profilu zaufanego informujemy:
Istnieją 3 sposoby rejestracji w elektronicznym systemie naboru do szkoły:

1. Szkoła podstawowa rejestruje kandydatów i przesyła im loginy i hasła (instrukcja strony 9-16)

2. Kandydaci, rodzice/opiekunowie, samodzielnie rejestrują się w systemie naboru, wypełniają wniosek elektronicznie (później dostarczenie dokumentacji do szkoły) (instrukcja strony 17- 24)

3. Kandydaci (rodzice/opiekunowie) samodzielnie składają elektroniczny wniosek korzystając z Podpisu Kwalifikowanego (wymagany jest Profil Zaufany) (instrukcja strony 25-27)

Drugi sposób dla rejestrujących się samodzielnie nie wymaga Podpisu Kwalifikowanego (i Profilu Zaufanego)!
Prosimy dokładnie zapoznać się z całą instrukcją rejestracji i wypełniania wniosku w systemie naboru.

Link do instrukcji: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/binary-data/52d2eabb-592a-4059-8b7d-96e0895fd33e?name=NSPP_KAND_Z_SP_Rejestracja_zg%C5%82oszenia.pdf&format=PDF&download=true

Link do strony z plikami (wnioski instrukcje) do pobrania: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/downloads.html

Link do strony z pomocą: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/help.html

 

ELEKTRONICZNY SYSTEM NABORU

 

 

Stowarzyszenie Wschód Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną odsłonę
projektu pt. „Dźwięki wolności” realizowaną dzięki otrzymanej dotacji w ramach programu „Patriotyzm Jutra”. Zobacz więcej

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 3a: Mikołaj Madras i Mikołaj Dżugaj otrzymali status finalisty w Powszechnym Internetowym Konkursie dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka zorganizowanym przez wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Nauczycielem przygotowującym jest p.Tomasz Grębski. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Matura 2020. Od wczoraj absolwenci zmagają się z egzaminem dojrzałości. Ze względu na epidemię, tym roku matura pisana jest w czerwcu z uwzględnieniem wszelkich zaleceń i standardów bezpieczeństwa.

Przedstawiamy fotogalerię na chwilę przed spotkaniem z królową nauk, czyli matematyką.
         FOTOGALERIA         

 

Fotogaleria i artykuły z gazety "Kraśnik Naszemiasto":
Galeria z wtorku - Matura 2020 w Kraśniku. Uczniowie pisali egzamin z matematyki. Zobacz zdjęcia
Galeria  poniedziałku -Matura 2020 w Kraśniku. Na pierwszy ogień - język polski. Zobacz zdjęcia!

 

PROGRAM MARKI ALWAYS POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA -  #AkcjaDonacja.
Długoletnia współpraca Szkolnego Koła PCK z Polskim Czerwonym Krzyżem umożliwiła nam w tym roku zakwalifikowanie naszej szkoły do udziału w Programie marki Always #AkcjaDonacja za co serdecznie dziękujemy.
W nowym roku szkolnym 2020/2021 środki higieniczne zostaną przekazane 246 uczennicom Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku.

Opiekun Szkolnego Koła PCK
Jolanta Łapa

Radio Eska:"Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku przygotowują lekcje online, w których rozwiązują zadania oraz tłumaczą zagadnienia z dziedziny matematyki. Pomysł wyszedł od pracującego w Reju nauczyciela matematyki Tomasza Grębskiego...". Zapraszamy do zapoznania się z materiałem p. Radosława Siennickiego.

Czytaj więcej...