ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Patrycja Dębicka z klasy 2fG zakwalifikowała się z pierwszego miejsca w województwie lubelskim do centralnego etapu XLVII Olimpiady Historycznej. Została ona wysoko oceniona podczas eliminacji okręgowych zarówno na etapie pisemnym, który odbył się 9 stycznia br. jak i na etapie ustnym w dniu 16 stycznia. Nauczycielem prowadzącym Patrycji jest p. Katarzyna Kremlaś.

 

Troje uczniów naszej szkoły: Patrycja Dębicka z kl. 2fG, Jakub Chmielewski i Maciej Woźniak z kl.2b zakwalifikowali się do etapu ustnego w okręgowych eliminacjach Olimpiady Historycznej. Po napisaniu pracy badawczej podczas eliminacji pisemnych w dniu 9 stycznia zostali wysoko ocenieni przez Komisję Okręgową i w dniach 15-16 stycznia przystąpią do zawodów ustnych. Rozstrzygną one o awansie do etapu centralnego Olimpiady. Uczniowie są przygotowywani przez p.Katarzynę Kremlaś

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie ustnym!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3a – Kijewski Krzysztof, Szajewski Piotr i Wieczorek Mateusz zostali finalistami Konkursu Matematycznego Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Nauczycielem uczącym jest p.Tomasz Grębski. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na finale!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3aBabut Patrycja, Sekutowska Agata, Kuśmierz Martyna, Środek Damian, Kijewski Krzysztof, Szajewski Piotr, Wieczorek Mateusz i Jarosz Mateusz (n-el p.Tomasz Grębski), uczniowie z klasy 2bG - Marcel Domański i Filip Furgała, uczniowie z klasy 3b -  Wiktoria Kudła, Machalina Rubaj, Aleksandra Matysek, Maja Machulak, Filip Małyszek, Magdalena Mazur i Monika Dudek (n-el p.Ryszard Piórkowski), uczniowie z klasy 2eGAgnieszka Duda, Łukasz Krawczyk, Kuba Szymański oraz uczennica z klasy 3d - Basia Pyra  (n-el p.Piotr Jarosz) zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!! 

W dniu 17 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kraśniku odbyło się podsumowanie XIX Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy młodzieży na temat prozdrowotnego stylu życia, kształtowania pozytywnych zachowań oraz doskonalenia umiejętności podejmowania decyzji sprzyjających zdrowiu. Organizatorami Olimpiady było Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, SP ZOZ, PZPPP w Kraśniku oraz NZOZ OTU Kraśnik. Do etapu powiatowego Olimpiady zgłosiło się 8 szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kraśnickiego. Etap powiatowy poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, w wyniku których każda ze szkół wyłoniła po trzech reprezentantów do etapu powiatowego. Naszą szkołę reprezentowali : Monika Dudek z klasy 3b, Olga Nitkiewicz z klasy 3b oraz Marcel Domański z klasy 2bG, opiekunem grupy jest pani Urszula Gryniuk.

Nagrodę za zajęcie II miejsca otrzymał Marcel Domański w obecności pani dyrektor Grażyny Jach.

Uczennice: Monika Dudek i Olga Nitkiewicz otrzymały wyróżnienia.

Nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku, które wręczyli: Andrzej Rolla- Starosta Kraśnicki, Roman Bijak– Członek Zarządu Powiatu oraz Grzegorz Przywara – Członek Zarządu Powiatu.

Gratulacje dla nagrodzonych!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3d – Aleksandra Bęc, Barbara Pyra, Jakub Czaplicki i Dominik Mazur zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii.

Drugi etap odbędzie się 27 lutego. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!! 

Opiekunem uczniów jest p. Agnieszka Cedro.