ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl


W dniu 24.09.2019 r., w godzinach 900 - 1300 odbędzie się pierwsza w tym roku akcja honorowego oddawania krwi i rejestracji dawców szpiku kostnego. W celu zapewnienia możliwie najbardziej komfortowych warunków przeprowadzenia akcji do naszej szkoły skierowany zostanie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Autobus - ambulans zlokalizowany będzie na placu przy kościele św. Józefa w Kraśniku.

Czytaj więcej...

VIII edycja Narodowego Czytania już za nami. W tym roku organizatorkami przedsięwzięcia były panie z Działu Pedagogicznego Biblioteki Szkolnej ZS nr 2 w Kraśniku: p. Stanisława Wnuk i p. Barbara Wielgus we współpracy z nauczycielkami języka polskiego ZS nr 2 w Kraśniku. To właśnie w bibliotece szkolnej przy ul. Ks.J.Popiełuszki 1, uczniowie klas: 1AG, 1E G, 1FG, 2B, 2F i 2 D przeczytali m.in. „Katarynkę” Bolesława Prusa, „Dym” Marii Konopnickiej, „Dobrą panią” Elizy Orzeszkowej, „Sachem” Henryka Sienkiewicza, „Mój ojciec wstępuje do strażaków” Bruno Schulza oraz „Rozdzióbią nas kruki, wrony” Stefana Żeromskiego.

Czytaj więcej...

Z przykrością informujemy, że z powodu przedłużającego się remontu jesteśmy zmuszeni zmienić termin Zjazdu Absolwentów organizowanego z okazji jubileuszu 65-lecia Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku. O nowym terminie poinformujemy wkrótce, tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.
Liczymy na Państwa wyrozumiałość i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli odbyć razem z Państwem sentymentalną podróż w czasie w murach odnowionego budynku „Reja”.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku
Społeczność „Reja”

Integrowanie zespołów klasowych to zadanie wychowawcze naszej szkoły.Co roku klasy pierwsze organizują wspólne wyjście na rajd połączony z ogniskiem. W tym roku 11 września klasy 1bG i 1dG pod opieką pani Urszuli Gryniuk, pani Marzeny Matuszkiewicz, pani Moniki Ciastek i pana Mariusza Depty pojechały na ognisko integracyjne do Maziarki. Na miejscu graliśmy w gry co ułatwiło nam poznanie się. Następnie upiekliśmy kiełbaski, które wszystkim bardzo smakowały.

Czytaj więcej...

Nie tak dawno pomagaliśmy Szkole Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza w Kraśniku. Teraz Zespół Szkół nr 3 bierze udział w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019. Rozbudowa Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku o warsztaty kształcenia praktycznego została nominowana w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019. Nie trzeba się logować,podawać danych czy rejestrować się. Wystarczy kliknąć by oddać głos na inwestycję "Rozbudowa Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku". Każdy może oddać głos za lub przeciw każdej z nominowanych inwestycji. Głosowanie zakończy się 17 września 2019 r. o godz. 12. Laureaci konkursu Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019 zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (25-26 września 2019 roku).