ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Nauczyciele: 

Adamiak Andrzej - nauczyciel geografii, doradca metodyczny 
Adamiak Władysław + - nauczyciel wychowania muzycznego

Anders-Duda Dorota - bibliotekarka
Arent Marta - nauczyciel plastyki i reklamy 
Balawender Sabina - nauczyciel j. polskiego, bibliotekarka 
Barcikowska Aniela + - nauczyciel j. polskiego 
Biały Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego
Bidiuk Jerzy - opiekun zespołu muzycznego

Biegaj Agnieszka – nauczyciel wych. w internacie
Bieleń Elżbieta - nauczyciel wychowania muzycznego 
Biernacki Leon - nauczyciel wychowania fizycznego 
Bijak Lidia - nauczyciel biologii 
Bińczak Elżbieta - nauczyciel j. angielskiego 
Biskup Stanisław - nauczyciel wychowania fizycznego 
Biszczanik Jan + - nauczyciel fizyki i astronomii od 1978r. wicedyrektor Zespołu

Bochniak Dariusz - nauczyciel muzyki

Boroń Jolanta - nauczyciel j. polskiego

Bosowska Elżbieta - wychowawca w internacie
Bownik Andrzej - nauczyciel j. niemieckiego 
Brogowska Krystyna - nauczyciel j. polskiego 
Brogowski Edward - nauczyciel j. niemieckiego 
Brzuszek Piotr - nauczyciel wychowania technicznego 
Chabska Anna - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Chodorowska-Antoń Elżbieta nauczyciel chemii 
Choroszy Eliasz - nauczyciel fizyki, astronomii i j. łacińskiego 
Choroszy Halina - nauczyciel fizyki i astronomii

Cios Maria - nauczyciel geografii
Cybulak Henryk - nauczyciel matematyki 
Czerwińska Genowefa - nauczyciel geografii  

Czubińska Małgorzata -  nauczyciel historii i wosu
Czubiński Krzysztof - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Dąbrowska Genowefa + - nauczyciel historii i j. łacińskiego 
Dec Ewa - nauczyciel fizyki i astronomii 
Denisiuk Katarzyna + - nauczyciel j. rosyjskiego 
Depta Mariusz - nauczyciel matematyki i informatyki 
Depta-Szubartowska Alina - nauczyciel biologii 
Dobrzański Eligiusz - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Dowgiałowicz Iwona - nauczyciel j. niemieckiego
Drabent Wiesław - nauczyciel matematyki, dyr. (1982 - 1985), wicedyrektor (1976 - 1978) 
Drop Anna - nauczyciel j. niemieckiego 
Dudziak Irena - nauczyciel j. polskiego
Dudziak Zofia - nauczyciel matematyki 
Dudzińska Irena - nauczyciel j. polskiego 
Dwormcka Maria - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Dzik Michał - nauczyciel wiedzy o kulturze
Dzikowska-Rucka Urszula – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Dziurda Anna - nauczyciel j. polskiego 
Dziurda-Dziechciarz Monika – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Fila Elżbieta - nauczyciel biologii, wych. w internacie 
Filipczak Czesław - nauczyciel matematyki 
Filus Bronisław + -nauczyciel j. niemieckiego i j.łacińskiego 
Filus Stanisława - nauczyciel j. niemieckiego 
Fiuk Leokadia - nauczyciel wychowania technicznego 
Flis Zygmunt -nauczyciel matematyki 
Frużyńska Lucyna - nauczyciel j. niemieckiego 
Furdal Teresa - nauczyciel przysposobienia obronnego i wych. fiz. 
Galczak Witold - nauczyciel historii i przysposobienia obronnego 
Gąska Kazimierz - nauczyciel j. polskiego, w latach 1976-1980, 1981-1987 wicedyr. Zespołu 
Giżka Jan - nauczyciel j. angielskiego

Goleń Anna – nauczyciel j. niemieckiego
Grabka-Prószkowska Grażyna – nauczyciel przysposobienie obronnego 
Grębski Tomasz - nauczyciel matematyki 
Grochola Barbara - nanczyciel j. rosyjskiego, bibliotekarka 
Gryszeta Jan + - nauczyciel matematyki, w latach (1954-1955) wicedyrektor szkoły 
Gryta Anna - nauczyciel biologii 
Gryta Waldemar - nauczyciel pedagogiki i psychologii, od 1997 kierownik internatu 
Grząśko-Szczerepa Małgorzata - nauczyciel j. angielskiego

Hernik-Gnaś Beata - j. niemiecki
Hewrylak Zdzisław - nauczyciel biologii 
Iracki Czesław - nauczyciel wychowania technicznego

Irnicka-Ryczek Leontyna
Iwanowicz Jerzy + - nauczyciel j. niemieckiego 
Iwańska Janina - nauczyciel j. niemieckiego 
Jabłońska Zofia - nauczyciel j. rosyjskiego 
Jach-Zdyb Grażyna - nauczyciel geografii 
Jach Ireneusz - nauczyciel elementów prawa 
Jach Mariusz - nauczyciel historii 
Jagiełło Sabina - nauczyciel j. polskiego, w latach 1991-2000 dyrektor Zespołu 
Janczarek-Brogowska Krystyna – nauczyciel j. polskiego 
Janowska (Pazdan) Iwona - nauczyciel j. polskiego 
Janowski Jarosław - nauczyciel wychowania fizycznego
Jarecka Anna - nauczyciel pedagogiki i psychologii, pedagog szkolny 
Jarosz Marta - nauczyciel j. polskiego, bibliotekarka 
Jeż Andrzej - kierownik świetlicy 
Jurak Zofia - nauczyciel historii 
Kalata Józef- nauczyciel j. angielskiego 
Kalinowska-Oświecińska Stanisława – nauczyciel j. polskiego

Kania Agnieszka - j. angielski

Kania Anna - nauczyciel religii

Kapica Jacek – nauczyciel geografii
Kapica Maria - nauczyciel matematyki

Kapuściński Kamil -  nauczyciel po

Kazula-Kiljanek Benedykta -  nauczyciel chemii, fizyki, informatyki

Kaźmierak Zbigniew -  nauczyciel  wiedzy o kulturze

Kozłowska Anna -  j. polski

Kremlaś Katarzyna -  nauczyciel wosu i historii
Kasperski Stanisław - nauczyciel j. polskiego 
Kieruczenko Teodozja + - nauczyciel j. polskiego 
Knyś Stanisława - nauczyciel geografii i astronomii 
Kołczewska Maria - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Kotula Agata - nauczyciel j. angielskiego i religii
Kotula Katarzyna - nauczyciel j. angielskiego 
Kowalik Adela - nauczyciel plastyki 
Kozak Zygmunt - nauczyciel j. polskiego 
Kraciuk Czesław - nauczyciel wychowania fizycznego 
Krupka Romuald - nauczyciel wychowania fizycznego 
Kruszyńska Barbara - nauczyciel j. polskiego 
Kruszyński Roman + - nauczyciel wychowania fizycznego

Krzemińska Maria – nauczyciel matematyki
Krzęcijewska Grażyna - nauczyciel wychowania muzycznego, wychowawca świetlicy 
Kubiak-Maj Agata – nauczyciel plastyki
Kucia Jerzy - nauczyciel wychowania technicznego i przysposobienia obronnego 
Kupczyk Halina - nauczyciel j. rosyjskiego 
Kuraczek Helena + - wychowawca internatu 
Kuśmiderskt Tadeusz + - nauczyciel j. rosyjskiego, w latach 1951-1954 dyr. szk. w okresie urzędowskim 
Leziak Jerzy - nauczyciel historii

Lizinkiewicz-Pierz Ewa - nauczyciel j. polskiego 
Łapa Jolanta - nauczyciel wychowania fizycznego
Łączna Grażyna - nauczyciel j. rosyjskiego 
Łukasik Andrzej – nauczyciel informatyki
Łyp Stanisław - nauczyciel historii, w latach 1980-2000 wicedyrektor Zespołu, w latach 2000-2006 dyrektor Zespołu 
Maj Wojciech + - nauczyciel wychowania plastycznego i technicznego 
Majewicz-Wojciechowska Iwona - nauczyciel geografii 
Majewska-Ul Władysława - nauczyciel chemii, w latach 1987-1990 wicedyrektor Zespołu 
Malarczyk Kazimierz - nauczyciel matematyki 
Marcinkowska Anna - nauczyciel j. polskiego, od 2000 wicedyrektor Zespołu 
Marcinkowska Iwona - nauczyciel j. polskiego 
Marcinkowski Andrzej + - nauczyciel plastyki 
Mateja Jan + - nauczyciel matematyki

Matuszkiewicz Marzena - pedagog
Michałowska Alicja - nauczyciel j. angielskiego 
Miller Zofia - nauczyciel geografii 
Niewczas (Wołosz) Teresa - nauczyciel historii 
Niezabitowska Ewa - nauczyciel matematyki i informatyki 
Nosek-Owczarek Maryla - nauczyciel j. niemieckiego i pisania na maszynie 
Nowosad Janina - nauczyciel biologii, bibliotekarka 
Nowosad Ryszard - nauczyciel historii, w latach 1986-1991 dyrektor Zespołu 
Obara-Siedlecka Maryla - nauczyciel wychowania fizycznego

Olszówka Alina – nauczyciel j. łacińskiego

Oszust Iwona – nauczyciel historii
Padała Bożena - nauczyciel wychowania fizycznego 
Pałys Jan - nauczyciel wychowania technicznego 
Paniak Janina - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Parczyński Bogusław - nauczyciel wychowania technicznego 
Pawłowska Mirosława - nauczyciel wychowania fizycznego 
Pawłowski Z. - nauczyciel wychowania fizycznego 
Pernak Tadeusz - nauczyciel biologii i wychowania fizycznego   
Pęcak Maria - nauczyciel chemii 
Pędziwiatr Anna - nauczyciel j. angielskiego 
Pękała - nauczyciel chemii   
Piątek-Pastucha Weronika - nauczyciel j. polskiego 
Pielaszkiewicz Anna - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Pikula Tadeusz. - nauczyciel fizyki i astronomii 
Piotrowska - Goleń Alina - nauczyciel matematyki i informatyki 
Piotrowska Alina - nauczyciel j. łacińskiego 
Piotrowski Ryszard - nauczyciel przysposobienia obronnego

Piórkowski Ryszard - nauczyciel matematyki, wicedyrektor od 2005
Płecha Mariusz - nauczyciel fizyki i astronomii i informatyki, od 2000 wicedyrektor 
Podgórska Daniela - nauczyciel j. polskiego 
Polkowska Małgorzata - nauczyciel historii 
Polkowski Wojciech +- nauczyciel wychowania fizycznego

Posyniak Grzegorz – nauczyciel informatyki
Przybylska Helena + - nauczyciel j. polskiego 
Przybylski Marian + - nauczyciel wych. muzycznego, plastycznego i technicznego, wicedyrektor w latach 1955 - 1957 
Pulnicka Wanda - nauczyciel fizyki i matematyki

Pyzik Mirosław – nauczyciel fizyki
Rej Ewa - nauczyciel j. niemieckiego 
Rosińska Joanna - nauczyciel j. angielskiego

Różyńska-Żywot Iwona - nauczyciel j. polskiego
Rubaj Tadeusz + - nauczyciel j. angielskiego i niemieckiego 
Rybak-Skomra Stanisława - nauczyciel przysposobienia obronnego 
Ryczek Feliks + - nauczyciel geografii i astronomii

Rząd Katarzyna – nauczciel wych. w internacie
Sala Zofia - nauczyciel j. rosyjskiego 
Salecka Renata - nauczyciel j. angielskiego 
Salecki Włodzimierz - nauczyciel j. angielskiego
Siewielec Urszula - nauczyciel chemii, wychowawca internatu   
Skowronek Elżbieta - nauczyciel fizyki i astronomii 
Smolińska Zofia - nauczyciel j. rosyjskiego 
Sobaszek Zbigniew - nauczyciel wychowania fizycznego 
Solecki Jerzy -nauczyciel wychowania fizycznego

Sosnówka Anna – nauczyciel wiedzy o kulturze
Sosnówka-Pawłowicz Ilona – nauczyciel chemii

Spyra Małgorzata - nauczyciel j. angielskiego 
Stachura Agnieszka - nauczyciel matematyki 
Stachura Stanisław + - nauczyciel chemii, pierwszy dyr.(1954-1955) i (1965 – 1972); wicedyrektor 
Stachura Stanisław jun. + - nauczyciel fizyki 
Stachyra Renata - nauczyciel wychowania fizycznego 
Steć Maria Danuta + - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Straszewska Elżbieta - nauczyciel j. polskiego 
Strzyż Robert - nauczyciel wychowania technicznego, matematyki, przysposobienia obronnego 
Surowiec Modest + - nauczyciel wych. muzycznego 
Szamreta Benigna - nauczyciel j. angielskiego 
Szczepaniak Jan + - nauczyciel historii, przysp. obronnego, w latach 1957-1964 wicedyrektor-szkoły 
Szczepaniak Teresa - nauczyciel biologii i wychowania fizycznego 
Szewczyk Krystyna - nauczyciel chemii 
Szubartowska Alicja – nauczyciel religii 
Szubstarska Maria + - nauczyciel j. łacińskiego

Szumny Waldemar – nauczyciel matematyki
Szymańska Stanisława + - nauczyciel historii 
Śledziewski Sylwester - nauczyciel wychowania technicznego, w latach 1974-1997 kierownik internatu 
Świca Władysława - nauczyciel j. niemieckiego 
Talik Waldemar - nauczyciel j. niemieckiego 
Tęsna Maria - nauczyciel historii 
Trancygier Anna - nauczyciel biologii

Wawerek-Liwak Anna – nauczyciel j.angielskiego
Wasiak Z. - nauczyciel j.rosyjskiego i historii 
Wąsik Janusz - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych 
Wesołowski Bartosz – opiekun koła informatycznego
Węgrzyn Małgorzata - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, bibliotekarka 
Wic Andrzej - nauczyciel wychowania fizycznego 
Wiech Ewa - nauczyciel j. angielskiego 
Wiosło Elżbieta - nauczyciel wychowania fizycznego

Woch Andrzej – nauczyciel informatyki

Wojtak Anna – nauczyciel fizyki
Wojtak Janusz - nauczyciel fizyki 
Wojtanowska Irena Halina - nauczyciel wychowania fizycznego 
Woźna Stanisława - nauczyciel j. polskiego 
Wójcik Marek - nauczyciel wychowania technicznego 
Wójtowicz Anna Józefa - nauczyciel przedmiotów zawodowych 
Wójtowicz-Chołody Anna -nauczyciel j niemieckiego

Wójtowicz Paulina - poedagog
Wrona Zofia - wychowawczyni internatu 
Wróblewska Anna - nauczyciel pdż 
Wróblewski Marek - nauczyciel informatyki 
Wysocka Maria - nauczyciel j. rosyjskiego 
Zakrzewski L. - nauczyciel j. angielskiego 
Zalewska-Cieśla Alina - nauczyciel j. polskiego i bibliotekarka

Zalewska Katarzyna – nauczyciel j. angielskiego
Zalewski Mieczysław + - nauczyciel chemii, w latach 1956-1982 dyrektor szkoły

Zapalska Edyta – nauczyciel j. rosyjskiego
Zapalska-Dolecka Elżbieta - nauczyciel j. polskiego 
Zapart Ewa - wychowawczyni internatu 
Zatwarnicki Eugeniusz + - nauczyciel biologii 
Ząbroń-Kamola Alicja - nauczyciel historii 
Zieliński Piotr - nauczyciel wych. technicznego 
Żenni Piotr - nauczyciel j angielskiego

Żukowska Anna - nauczyciel wych. plastycznego 

  
Księża: 
Boryca Edmund 
Brodaczewsk Krzysztof

Ćwik Jerzy
Dudziński Andrzej 
Gołębiowski Stanisław +

Jabłoński Jerzy
Juźko Andrzej 
Kopa Zygmunt Jerzy +
Luchowski Jan

Marczewski Wojciech

Musiał Grzegorz

Nizio Łukasz

Ogorzałek Grzegorz
Pietrzniak Krzysztof 
Piłat Konrad 
Rybak Lech

Siekierka Piotr
Szczur Piotr 
Śniadkowski Mariusz 
Traczykiewicz Tomasz

Wiracki Piotr

Wójcik Krzysztof
Zasada Wojciech