ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

 

Laureaci i finaliści etapów centralnych

 

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

Tytuł

Nazwa olimpiady/konkursu

Nauczyciel przygotowujący

2018/2019

Oliwia Ostrowska

Wicemistrz Polski

Wicemistrzyni Polski w Taekwon-do

mgr Marcin Olszówka

2018/2019

Mateusz Koślak

Laureat

VI Olimpiada Solidarności

mgr Iwona Oszust

2018/2019

Kinga Jaruga

Laureat

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

mgr Jolanta Łapa

mgr Robert Strzyż

2018/2019

Wiktoria Kocjan

Laureat

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

mgr Jolanta Łapa

mgr Robert Strzyż

2018/2019

Franciszek Włodarczyk

Finalista

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Urszula Gryniuk

2018/2019

Wioleta Surowiec

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Natalia Surowiec

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Marcin Wieleba

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Sylwia Kozakiewicz

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Michał Mazurkiewicz

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Elżbieta Fila

2018/2019

Nikola Masiak

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Ilona Sosnówka

2018/2019

Weronika Drapała

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Ilona Sosnówka

2018/2019

Aleksandra Adamczyk

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Ilona Sosnówka

2018/2019

Piotr Kramek

Finalista

X Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny UMCS

mgr Ilona Sosnówka

2018/2019

Jakub Tarkowski

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Jakub Tarkowski

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Mikołaj Dżugaj

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Jakub Biały

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Piotr Szajewski

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Krzysztof Kijewski

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Dominika Kajda

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Mateusz Wieczorek

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Mikołaj Madras

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Klaudia Kurz

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Martyna Kuśmierz

Laureat

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny (I miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Jakub Tarkowski

Laureat

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny (II miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Paweł Szwarnowski

Laureat

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny (IX miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Natalia Pęzioł

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Kazimierz Malarczyk

2018/2019

Klaudia Wojtysiak

Finalista

VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Ryszard Piórkowski

2018/2019

Anita Dec

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Klaudia Kurz

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Paweł Szwarnowski

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Iga Wezgraj

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Mikołaj Dżugaj

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Katarzyna Staruch

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Ewelina Baran

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Marcelina Kasperek

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Michał Rozmus

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Iga Wezgraj

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Iga Wezgraj

Laureat

Ogólnopolski konkurs matematyczno-plastyczny „Matematyczne przeboje”

(II miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Jakub Tarkowski

Laureat

Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (fizyka)

mgr Ewa Dec

2018/2019

Jakub Tarkowski

Laureat

Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Jakub Tarkowski

Finalista

Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (informatyka)

mgr Tomasz Grębski

2018/2019

Natalia Surowiec

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Klaudia Wojtysiak

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Patrycja Dzikowska

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Małgorzata Leśniak

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Wioleta Surowiec

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Kacper Rybiński

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Marcin Wieleba

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Laura Sekutowska

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Zofia Pizoń

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2018/2019

Daniel Orzeł

Laureat

IV Turniej Debat Historycznych

mgr Iwona Oszust

2018/2019

Michał Widz

Laureat

IV Turniej Debat Historycznych

mgr Iwona Oszust

2018/2019

Tomasz Dyguś

Laureat

IV Turniej Debat Historycznych

mgr Iwona Oszust

2018/2019

Kacper Janik

Laureat

IV Turniej Debat Historycznych

mgr Iwona Oszust

2018/2019

Mateusz Koślak

Laureat

IV Turniej Debat Historycznych

mgr Iwona Oszust

2018/2019

Weronika Jackowska

Finalista

Konkurs „Sen o Japonii. Pomoc Japonii dzieciom polskim 1919 – 1922. Lekcja solidarności społecznej”

mgr Zbigniew Kaźmierak

2018/2019

Daria Frączek

Finalista

Konkurs „Sen o Japonii. Pomoc Japonii dzieciom polskim 1919 – 1922. Lekcja solidarności społecznej”

mgr Zbigniew Kaźmierak

2017/2018

Filip Duda

Finalista

XLIV Olimpiada Geograficzna

mgr Grażyna Jach

2017/2018

Jakub Tarkowski

Laureat

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny (II miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Zofia Pizoń

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Jakub Biały

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Mikołaj Dżugaj

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Katarzyna Staruch

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Paweł Szwarnowski

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Dominika Kajda

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Klaudia Kurz

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Rafał Grankowski

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Piotr Jarosz

2017/2018

Monika Wielgus

Finalista

VI Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Kazimierz Malarczyk

2017/2018

Michał Zdybel

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Jakub Tarkowski

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Jakub Tarkowski

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Monika Wielgus

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Kazimierz Malarczyk

2017/2018

Kacper Turkowski

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Kazimierz Malarczyk

2017/2018

Marcin Wieleba

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Ryszard Piórkowski

2017/2018

Jakub Tarkowski

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

mgr Tomasz Grębski

2017/2018

Michał Lenart

Laureat

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Michał Lenart

Laureat

Ogólnopolski Turniej All-Chemiczny

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Piotr Liponoga

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Piotr Liponoga

Laureat

Ogólnopolski Turniej All-Chemiczny

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Bartosz Osojca

Laureat

Ogólnopolski Turniej All-Chemiczny

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Sylwia Kozakiewicz

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Natalia Surowiec

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Alicja Wilk

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Jakub Tarkowski

Finalista

Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (fizyka)

mgr Ewa Dec

2017/2018

Marcin Wieleba

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Małgorzata Leśniak

Finalista

Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Marcin Wieleba

Finalista

Ogólnopolski Konkurs „Wygraj Indeks” Politechniki Gdańskiej (chemia)

mgr Edyta Skrzypiec

2017/2018

Bartosz Osojca

Laureat

VI Konkurs Wiedzy Genetycznej

mgr Elżbieta Fila

2017/2018

Piotr Liponoga

Finalista

VI Konkurs Wiedzy Genetycznej

mgr Elżbieta Fila

2017/2018

Michał Lenart

Finalista

VI Konkurs Wiedzy Genetycznej

mgr Elżbieta Fila

2017/2018

Michał Mazurkiewicz

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny

mgr Elżbieta Fila

2017/2018

Anna Chrabąszcz

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny

mgr Elżbieta Fila

2017/2018

Michał Mazurkiewicz

Finalista

IX Ogólnopolski Konkurs Biochemiczny

mgr Elżbieta Fila

2017/2018

Jakub Biały

Finalista

Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

mgr Janusz Wąsik

2016/2017

Kamil Kołodziej

Finalista

XLII Olimpiada Historyczna

mgr Iwona Oszust

2016/2017

Jakub Tarkowski

Laureat

Ogólnopolski Konkurs Zobaczyć Matematykę (I miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Paweł Sulowski

Laureat

X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Magdalena Wieczorek

Laureat

X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Paweł Stępień

Finalista

X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

mgr Ryszard Piórkowski

2016/2017

Paweł Stępień

Finalista

X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

mgr Grażyna Jach

2016/2017

Filip Duda

Laureat

X Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

mgr Grażyna Jach

mgr Agnieszka Cedro

2016/2017

Jakub Tarkowski

Laureat

V Ogólnopolski Konkurs Logiczny (II miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Magdalena Wieczorek

Finalista

V Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Michał Dębicki

Finalista

V Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Dominika Kajda

Finalista

V Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Patryk Ślusarski

Finalista

V Ogólnopolski Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Magdalena Wieczorek

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Michał Dębicki

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Paweł Sulowski

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Kacper Kamieniarz

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Stanisław Król

Finalista

Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Przemysław Klucznik

Finalista

Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Przemysław Klucznik

Finalista

 VIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Adam Gałczyński

Finalista

 VIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Paweł Sulowski

Finalista

 VIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Magdalena Wieczorek

Laureat

 VIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT (V miejsce w Polsce)

mgr Tomasz Grębski

2016/2017

Paweł Stępień

Finalista

 VIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Ryszard Piórkowski

2016/2017

Angelika Wielgus

Finalista

Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Ryszard Piórkowski

2016/2017

Paweł Stępień

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Neurobiologiczny

mgr Elżbieta Fila

2015/2016

Damian Gnat

Finalista

 VII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2015/2016

Damian Gnat

Laureat

 IX Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2015/2016

Michał Wójtowicz

Finalista

 VII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Ryszard Piórkowski

2015/2016

Adam Stępień

Laureat

 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

mgr Ilona Sosnówka

2015/2016

Adam Stępień

Laureat

 VII Konkurs Biochemiczny organizowany przez Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS

mgr Ilona Sosnówka

2015/2016

Piotr Dulęba

Wyróżnienie

 III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Eksperyment Łańcuchowy organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński

mgr Ewa Dec

2015/2016

Piotr Dulęba

Finalista

 VII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT

mgr Tomasz Grębski

2015/2016

Damian Gnat

Wyróżnienie

 III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Eksperyment Łańcuchowy organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński

mgr Ewa Dec

2015/2016

Olga Skupińska

Finalista

 IV Konkurs Wiedzy Genetycznej organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie

mgr Elżbieta Fila

2015/2016

Maja Chmura

Finalista

 IV Konkurs Wiedzy Genetycznej organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie

mgr Elżbieta Fila

2015/2016

Jagoda Jaruga

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

mgr Ilona Sosnówka

2015/2016

Justyna Maciąg

Finalista

 VII Konkurs Biochemiczny organizowany przez Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS

mgr Ilona Sosnówka

2015/2016

Aleksandra Sadowska

Wyróżnienie

 III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Eksperyment Łańcuchowy organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński

mgr Ewa Dec

2015/2016

Kamil Kuśmierz

Nagroda I stopnia

 Ogólnopolski konkurs „eFizykaMultimedia w nauczaniu” organizowany przez Politechnikę Warszawską

mgr Ewa Dec

2015/2016

Maciej Małyszek

Wyróżnienie

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich, Losy Dalekich” – życie Polaków w latach 1914-1989

mgr Mariusz Jach

2014/2015

Monika Mróz

Finalista

 LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie współczesnym

mgr Iwona Oszust

2014/2015

Renata Wereska

Laureat - IV miejsce

 Konkurs Logiczny

mgr Zbigniew Kaźmierak

2014/2015

Magdalena Wieczorek

Laureat - I miejsce

 Konkurs Logiczny

mgr Tomasz Grębski

2014/2015

Damian Gnat

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2014/2015

Małgorzata Kwiatek

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2014/2015

Patryk Kułaga

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2014/2015

Agnieszka Kosikowska

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2014/2015

Jakub Jarosz

Finalista

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Mariusz Depta

2014/2015

Damian Pruchnicki

Finalista

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Ryszard Piórkowski

2014/2015

Monika Kuźma

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks WAT w Warszawie

mgr Ryszard Piórkowski

2014/2015

Dominika Zdyb

Laureat

 Diamenty Lublina

 

2014/2015

Michał Mazur

Laureat

 Ogólnopolski Konkurs Poezji J.Czechowicza i Jana Twardowskiego

mgr Ewa Pierz

2014/2015

Michał Mazur

Laureat - I miejsce w Polsce

 Ogólnopolski Festiwal Herbertowski

mgr Ewa Pierz

2014/2015

Dominika Zdyb

Laureat

 Diamenty Lublina

 

2014/2015

Dominika Zdyb

Laureat - I miejsce w Polsce

 Ogólnopolski Festiwal Herbertowski

mgr Ewa Pierz

2014/2015

Dominika Zdyb

Laureat

 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im.J.Czechowicza

mgr Ewa Pierz

2014/2015

Dawid Widomski

Laureat

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Tomasz Sokół

Finalista

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Tomasz Sokół

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Kamil Rolla

Finalista

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Kamil Rolla

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Wojciech Długosz

Finalista

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Maciej Sakwa

Laureat - III miejsce w Polsce

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks WAT w Warszawie

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Maciej Sakwa

Laureat

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Kinga Maj

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Kazimierz Malarczyk

2014/2015

Kinga Maj

Laureat

 VIII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2013/2014

Maciej Małyszek

Laureat

 III Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

mgr Mariusz Jach

2013/2014

Kornelia Ufniarz

Laureat

 VII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Kornelia Ufniarz

Laureat - II miejsce w Polsce

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Turniej Miast

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Kornelia Ufniarz

Laureat - III miejsce w Polsce

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks WAT w Warszawie

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Kornelia Ufniarz

Finalista - wyróżnienie

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Anna Golińska

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Anna Golińska

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Michał Szymanek

Finalista

 VII Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Michał Szymanek

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Michał Szymanek

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks WAT w Warszawie

mgr Tomasz Grębski

2013/2014

Aleksandra Grębska

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Mariusz Depta

2013/2014

Aleksandra Grębska

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks WAT w Warszawie

mgr Mariusz Depta

2013/2014

Aleksandra Grębska

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

mgr Mariusz Depta

2013/2014

Kinga Maj

Finalista

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny o indeks WAT w Warszawie

mgr Kazimierz Malarczyk

2013/2014

Justyna Wnuk

Finalista

 XXII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

mgr Elżbieta Fila

2012/2013

Anna Golińska

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2012/2013

Kornelia Ufniarz

Finalista

 Ogólnopolski Powszechny Konkurs Matematyczny o Indeks Politechniki Warszawskiej

mgr Tomasz Grębski

2012/2013

Kornelia Ufniarz

Finalista

 64. Olimpiada Matematyczna

mgr Tomasz Grębski

2012/2013

Kornelia Ufniarz

Laureat

 VI Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2012/2013

Michał Gryta

Finalista

 Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym

mgr Iwona Oszust

2012/2013

Aleksandra Grębska

Laureat - II miejsce w Polsce

 Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna

mgr Mariusz Depta

2012/2013

Kornelia Ufniarz

Laureat

 VI Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (fizyka)

mgr Ewa Dec

2012/2013

Konrad Stępień

Finalista

 59. Olimpiada Chemiczna

mgr Elżbieta Wójcik

2012/2013

Mateusz Gryta

Laureat

 VI Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (fizyka)

mgr Ewa Dec

2012/2013

Mateusz Gryta

Laureat

 VI Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2011/2012

Mateusz Gryta

Finalista

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (fizyka)

mgr Ewa Dec

2011/2012

Arkadiusz Bańka

Laureat

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (fizyka)

mgr Ewa Dec

2011/2012

Michał Resztak

Laureat

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2011/2012

Kornelia Ufniarz

Finalista

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2011/2012

Martyna Sitarczyk

Finalista

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2011/2012

Mateusz Gryta

Finalista

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Kazimierz Malarczyk

2011/2012

Michał Gryta

Finalista

 XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka im. JPII

mgr  Iwona Oszust

2011/2012

Martyna Sitarczyk

Finalista

 XXVII Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej

mgr Jarosław Janowski

2011/2012

Aleksandra Rębiś

Finalista

 V Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (geografia)

mgr Grażyna Jach

2011/2012

Arkadiusz Bańka

Finalista

 VII Olimpiada Przedsiębiorczości

mgr Janusz Wąsik

2010/2011

Adam Zalewski

Finalista

 XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Elżbieta Fila

2010/2011

Damian Gryta

Laureat

 IV Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2010/2011

Grzegorz Biały

Laureat

 IV Olimpiada „O Diamentowy  Indeks AGH” (matematyka)

mgr Tomasz Grębski

2010/2011

Grzegorz Biały

Laureat(I miejsce)

 XXVII Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej

mgr Jarosław Janowski

2010/2011

Grzegorz Biały

Laureat

 VI Olimpiada Przedsiębiorczości

mgr Janusz Wąsik

2010/2011

Kamil Surdacki

Finalista

 LX Olimpiada Fizyczna

mgr Ewa Dec

2009/2010

Piotr Sitarczyk

Finalista(IV miejsce)

 XXVI Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej

mgr Jarosław Janowski

2009/2010

Karol Kowalczyk

Finalista

 XXXVI Olimpiada Geograficzna

mgr Grażyna Jach

2009/2010

Piotr Dyguś

Finalista

 XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

mgr Ewa Pierz

2009/2010

Magdalena Kudła

Finalista

 XXXIII Olimpiada Języka Niemieckiego

mgr Iwona Dowgiałowicz

2008/2009

Katarzyna Łuszczak

Finalista

 XXXV Olimpiada Geograficzna

mgr Andrzej Adamiak

2008/2009

Michalina Knyś

Finalista

 XXXII Olimpiada Języka Francuskiego

mgr Urszula Anulewicz

2008/2009

Emilia Kondracka

Laureat(X miejsce)

 IV Olimpiada z Przedsiębiorczości

mgr Janusz Wąsik

2007/2008

Krzysztof Kuczyński

Finalista

 LVII Olimpiada Fizyczna

mgr Ewa Dec

2007/2008

Krzysztof Chabuda

Finalista

 Olimpiada Chemiczna

mgr Ilona Sosnówka

2003/2004

Anna Kazek

Finalista

 XVI Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

2000/2001

Paulina Bielinis

Laureat(IV miejsce)

 XIII Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

2000/2001

Radosław Wojtak

Laureat(II miejsce)

 XIII Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

2000/2001

Radosław Wojtak

Finalista

 XI Olimpiada Fizyczna

mgr Mariusz Płecha

2000/2001

Radosław Wojtak

Finalista

 XLIII Olimpiada Astronomiczna

mgr Mariusz Płecha

2000/2001

Radosław Wojtak

I miejsce za najlepszą pracę

 XIII Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

1998/1999

Radosław Wojtak

Laureat(III miejsce)

 XI Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

1998/1999

Rafał Boguszewski

Finalista

 VIII Olimpiada Wiedzy Religijnej

dr Alicja Szubartowska

1998/1999

Sebastian Wardak

Finalista

 XIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Anna Gryta

1997/1998

Grażyna Buczkowska

Finalista

 XXII Olimpiada Artystyczna

mgr Andrzej Marcinkowski

1997/1998

Łucja Malec

Laureat

 XXII Olimpiada Artystyczna

mgr Andrzej Marcinkowski

1997/1998

Bartłomiej Ciereszko

Finalista

 XXIV Olimpiada Geograficzna

mgr Andrzej Adamiak

1997/1998

Katarzyna Dolińska

Laureat(IV miejsce)

 X Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

1996/1997

Jarosław Rusek

Finalista

 XXIII Olimpiada Geograficzna

mgr Andrzej Adamiak

1996/1997

Alicja Barcikowska

Laureat

 IX Olimpiada Filozoficzna

mgr Ewa Pierz

1994/1995

Tomasz Frączek

Finalista

 X Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Anna Gryta

1994/1995

Witold Bereś

Finalista

 XXI Olimpiada Geograficzna

mgr Andrzej Adamiak

1993/1994

Grzegorz Piechota

Finalista

 IX Olimpiada Ekologiczna

mgr Anna Gryta

1991/1992

Tomasz Madej

Finalista

 XXI Olimpiada Biologiczna

mgr Anna Gryta

1990/1991

Tomasz Galus

Finalista

 VI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Anna Gryta

1989/1990

Agnieszka Kołodziej

Finalista

 Olimpiada Języka Niemieckiego

 

1989/1990

Piotr Prokop

Finalista

 Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym

 

1988/1989

Kamil Kasperek

Finalista

 XIII Olimpiada Artystyczna

mgr Władysław Adamiak

1988/1989

Leszek Kuśmierski

Finalista

 Olimpiada Wiedzy o Partii

mgr Teresa Wołosz

1987/1988

Piotr Boroń

Finalista

 Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

mgr Maria Zaród

1987/1988

Izabela Pyzik

Laureat

 XII Olimpiada Artystyczna

mgr Władysław Adamiak

1987/1988

Beata Majewska

Finalista

 XII Olimpiada Artystyczna

mgr Władysław Adamiak

1981/1982

Paweł Sot

Finalista

 VI Olimpiada Artystyczna

mgr Władysław Adamiak

1980/1981

Piotr Płecha

Finalista

 V Olimpiada Artystyczna

mgr Władysław Adamiak

1978/1979

Jarosław Janowski

II miejsce

 Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów

mgr Wojciech Polkowski

1978/1979

Mirosław Wiśniewski

Finalista

 V Olimpiada Geograficzna

mgr Andrzej Adamiak

1976/1977

Bożena Mazik

Finalista

 XIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie

mgr Małgorzata Polkowska

1976/1977

Piotr Żołna

VI miejsce

 Konkurs Marynistyczny

mgr Jan Szczepanik

1975/1976

Drużyna dziewcząt

VIII miejsce

 Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej

mgr Halina Wojtanowska

1959/1960

Tadeusz Świrszcz

Laureat (I miejsce)

 VI Olimpiada Chemiczna

mgr Stanisław Stachura