Home

Odsłony: 1028

Obraz może zawierać: kwiat, roślina i tekst27 września uczniowie z powiatu kraśnickiego odebrali stypendiaStarosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019.
Na wstępie uczestnicy uroczystości mieli okazję wysłuchać krótkiego występu Natalii Ćwik uczennicy Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

W wydarzeniu udział wzięli Kazimierz Choma – reprezentujący Marszałka Województwa Lubelskiego, Andrzej Rolla Starosta Kraśnicki, dr hab. Jarosław Czerw Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku wraz z Radnymi Rady Powiatu Kraśnickiego, Korol Rychlewski Wicestarosta Kraśnicki, Jacek Dubiel Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Promocji Rady Powiatu w Kraśniku jednocześnie Przewodniczącego Komisji Stypendialnej, dyrektorzy szkół i placówek oświatowo – wychowawczych prowadzonych przez Powiat Kraśnicki, a także uczniowie i absolwenci szkół nagrodzonych Stypendium Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019 wraz z rodzicami i najbliższymi, wychowawcy uczniów nagrodzonych Stypendium Starosty Kraśnickiego. 

Uczniom "Reja" stypendia wręczyli Andrzej Rolla Starosta Kraśnicki, Karol Rychlewski Wicestarosta Kraśnicki oraz Grażyna Jach Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Kraśniku. Nasi stypendyści:

  1. Faustyna Martyniuk
  2. Oliwia Nagajek
  3. Kamila Kamirska
  4. Aleksandra Adamczyk
  5. Julia Siwiec
  6. Marcin Nosal
  7. Patrycja Babut
  8. Patrycja Ciupak
  9. Marcel Jach
  10. Mateusz Jarosz
  11. Krzysztof Kijewski
  12. Martyna Kuśmierz
  13. Wojciech Masalski
  14. Kamil Nowak
  15. Milena Puacz
  16. Paweł Rak
  17. Karol Romański
  18. Agata Sekutowski
  19. Piotr Szajewski
  20. Damian Środek
  21. Mateusz Wieczorek
  22. Dawid Pyzik
  23. Franciszk Włodarczyka
  24. Patrycja Dzikowska
  25. Marcin Kaniewski
  26. Weronika Knieja
  27. Julia Surdacka
  28. Natalia i Wioleta Surowiec
  29. Weronika Widomska
  30. Marcin Wieleba
  31. Alicja Wilk
  32. Klaudia Wojtysiak
  33. Natalia Pęzioł
  34. Aleksandra Rycerz
  35. Klaudia Kurz
  36. Weronika Wrzos
  37. Anita Dec
  38. Nataniel Jargiło
  39. Paulina Sagan
  40. Jakub Tarkowski
  41. Bartosz Pietraś
  42. Dawid Nalepa
  43. Izabela Gil
  44. Weronika Henzler
  45. Daniel Orzeł
  46. Dominika Kajda
  47. Katarzyna Steć
  48. Jakub Woźniak
  49. Piotr Krakowiak
  50. Karolina Pomorska
  51. Mateusz Nowak
  52. Dominika Mikita
  53. Maciej Żyśko
  54. Oliwia Adamczyk
  55. Bartłomiej Capała
  56. Szczepan Daniel
  57. Gracjana Bożek
  58. Zuzanna Gorczyca
  59. Mikołaj Kroc
  60. Anna Kołodziej
  61. Hiacynta Suszek
  62. Zuzanna Pliwka
  63. Zofia Pizoń
  64. Mateusz Stęgierski
  65. Anna Tuderek
  66. Barbara Pyra
  67. Roksana Tworek
  68. Kamil Sosnówka
  69. Dominik Sakłaski
  70. Jakub Biały
  71. Iga Wezgraj
  72. Paweł Szwarnowski
  73. Mikołaj Madras
  74. Ewelina Baran
  75. Michał Rozmus
  76. Weronika Samczyk
  77. Katarzyna Staruch
  78. Mikołaj Dżugaj
  79. Maciej Kajda
  80. Marcelinę Kasperek
  81. Aleksandra Bańka
  82. Filip Małyszek
  83. Monika Dudek
  84. Maja Machulak
  85. Magdalena Mazur
  86. Olga Nitkiewicz
  87. Wiktoria Kudła
  88. Oktawia Wojtaszek
  89. Wiktoria Rząd
  90. Michalina Rubaj
  91. Aleksandra Matysek
  92. Milen Przywara
  93. Wiktoria Michalczyk
  94. Jakub Nierubca
  95. Dominika Ślusarska
  96. Mateusz Koślak

Serdecznie gratulujemy!

FOTOGALERIA