Home

Odsłony: 172

16-17 października 2020 roku w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowców w Taekwon-do. Do miasta zawitały 39 kluby z całej Polski, aby rywalizować ze sobą w koreańskiej sztuce walki. Troje  naszych uczniów, Oliwia Ostrowska z klasy 3f, Igor Sochal z klasy 2aG oraz  Oliwier Wojtaszek absolwent naszej szkoły rywalizowało na matach Taekwon-do osiągając następujące wyniki:


Oliwia Ostrowska zdobyła brązowy medal w walkach oraz brązowy medal w układach i została podwójną medalistką Mistrzostw Polski.
Oliwier Wojtaszek zdobył także dwa medale brązowe w konkurencji układów i walk. Niestety kontuzja Oliwiera wykluczyła go z technik specjalnych w których upatrywaliśmy szanse na medal.
Igor Sochal, który dosłownie stoczył na tych mistrzostwach ”Wielki Bój” tym razem uplasował się na miejscu IX w walkach ale za to z dużymi perspektywami na przyszłość.

Gratulujemy naszym reprezentantom świetnej postawy sportowej na Mistrzostwach Polski oraz życzymy dalszych sukcesów. Gratulacje ! Rej !”…bo sport to nasza pasja”.