ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Odsłony: 7506

HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW W ZS NR 2 w KRAŚNIKU w roku szkolnym 2023/204

 

LP

Nazwisko i Imię  Nauczyciela

Liczba godzin

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1

Jach Grażyna

1 tyg.

środa

8.00-9.00

gabinet dyrektora

2

Popiołek-Czarnota Justyna

1 tyg.

poniedziałek

14.00 – 15.00

biblioteka

3

Płecha Mariusz

1 tyg.

czwartek

12.00-13.00

gabinet wicedyrektora

4

Janowska Iwona

1 tyg.

czwartek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

5

Kołodziejska Wioletta

1 tyg.

piątek

8.00-9.00

pokój nauczycielski

6

Koper Elżbieta

1 tyg.

wtorek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

7

Kozłowska Anna

1 tyg.

środa

10.30-11.30

pokój nauczycielski

8

Różyńska Iwona

1 tyg.

czwartek

9.30-10.30

pokój nauczycielski

9

Krakowiak Anita

1 tyg

poniedziałek

14.30-15.30

pokój nauczycielski

10

Graczyk Urszula

1 tyg

środa

13.15 - 14.15

pokój nauczycielski

11

Staroch Monika

1 tyg

piątek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

12

Wójtowicz Anna

1/w mies.

poniedziałek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

13

Hatłas Monika

1/w mies.

poniedziałek

7.00-8.00

pokój nauczycielski

14

Kaźmirak Sandra

1 tyg.

poniedziałek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

15

Majerowska Monika

1 tyg.

piątek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

16

Capała Bartłomiej

1 tyg.

piątek

15.05-16.05

pokój nauczycielski

17

Kania Agnieszka

1 tyg.

poniedziałek

11.25-12.25

pokój nauczycielski

18

Maj Magdalena

1 tyg.

poniedziałek

9.30 - 10.30

pokój nauczycielski

19

Łapaj Renata

1 tyg.

poniedziałek

9.40 -10.40

pokój nauczycielski

20

Michalczyk-Ludian Wioletta

1 tyg.

czwartek

10.40 -11.25

pokój nauczycielski

21

Pędziwiatr Anna

1 tyg.

wtorek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

22

Spyra Małgorzata

1 tyg

środa

11.30-12.30

pokój nauczycielski

23

Szczerepa Małgorzata

1 tyg

poniedziałek

12.30 – 13.30

pokój nauczycielski

24

Wawerek Anna

1 tyg

piątek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

25

Jach Mariusz

1 tyg.

środa

10.30-11.30

pokój nauczycielski

26

Kremlaś Katarzyna

1 tyg.

czwartek

11.30 -10.30

pokój nauczycielski

27

Oszust Iwona

1 tyg.

wtorek

9.45 -15.05

pokój nauczycielski

28

Przywara Agnieszka

1 tyg.

poniedziałek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

29

Fila Elżbieta

1 tyg.

wtorek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

30

Gryniuk Urszula

1 tyg.

poniedziałek

10.30 -11.30

pokój nauczycielski

31

Cedro Agnieszka

1 tyg.

piątek

11.30 -12.15

pokój nauczycielski

32

Szostak Justyna

1 tyg.

wtorek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

33

Depta Mariusz

1 tyg.

wtorek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

34

Grębski Tomasz

1 tyg.

czwartek

7.00-8.00

sala 35

35

Jarosz Piotr

1 tyg.

piątek

10.30 – 11.30

pokój nauczycielski

36

Malarczyk Kazimierz

1 tyg

czwartek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

37

Malarczyk Paweł

1 tyg

wtorek

10.30  -11.30

pokój nauczycielski

38

Piórkowski Ryszard

1 tyg

wtorek

8.45-9.45

pokój nauczycielski

39

Ciastek Monika

1 tyg.

czwartek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

40

Łukasik Andrzej

1 tyg.

środa

10.30-11.30

pokój nauczycielski

41

Biernacki Ryszard

1 tyg.

poniedziałek

12.30 -13.30

pokój nauczycielski

42

Kazula Benedykta

1 tyg.

wtorek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

43

Pawłowicz –Sosnówka Ilona

1 tyg.

czwartek

11.25 -12.15

sala 56

44

Skrzypiec Edyta

1 tyg.

wtorek

13.15 -.14.15

sala 56

45

Kuśmierz Marta

1 godz/co 2 tygodnie

wtorek

7.00 - 8.00

pokój wychowawców  Internat

46

Biały Piotr

1 tyg.

środa

9.00-10.00

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

47

Gołofit Kamila

1 tyg.

poniedziałek

8.45 - 9.45

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

48

Łapa Jolanta

1 tyg.

czwartek

9.40 -10.40

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

49

Malinowska Anna

1 tyg.

poniedziałek

8.45 - 9.45

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

50

Mazurek Grzegorz

1 tyg.

środa

10.30-11.30

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

51

Olszówka Marcin

1 tyg.

środa

12.30 -13.30

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

52

Sosnówka Anna

1 tyg.

środa

11.30-12.30

pokój nauczycielski

53

Pawłowska Beata

1 tyg.

piątek

9.00 - 9.40

10.40 -11.00

pokój nauczycielski

54

Wąsik Janusz

1 tyg

poniedziałek

12.30 - 13.30

pokój nauczycielski

55

Strzyż Robert

1 tyg

czwartek

11.30 - 12.30

pokój nauczycielski

56

Ks. Robak Maksymilian

1 tyg

poniedziałek

12.15 - 13.15

pokój nauczycielski

57

Ks. Wyszyński Marcin

1 tyg.

piątek

11.30 - 12.30

pokój nauczycielski

58

Ks. Wiracki Mariusz

1 tyg.

środa

9.40 -10.40

pokój nauczycielski

59

Szubartowska Alicja

1 tyg.

środa

12.30 – 13.30

pokój nauczycielski

60

Rząd Katarzyna

1 tyg.

poniedziałek

piątek

wg harmonogramu internatu

7.00 - 8.00

pokój wychowawców  internat

61

Surowiec Edyta

1 tyg.

poniedziałek

piątek

wg harmonogramu internatu lub

7.00 – 8.00

 

pokój wychowawców  internat

62

Wnuk Stanisława

1 tyg.

czwartek

14.00-15.00

biblioteka

63

Kierepka Izabela

1 tyg.

poniedziałek

15.00-16.00

pokój nauczycielski

64

Matuszkiewicz Marzena

1 tyg.

poniedziałek

14.00-15.00

gabinet pedagoga szkolnego

65

Niedziela Agata

1 tyg.

wtorek

13.00-14.00

Internat,

gabinet pedagoga szkolnego