ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

DROGI ÓSMOKLASISTO Z POWIATU KRAŚNICKIEGO!!!

Jeżeli chcesz wybrać naszą szkołę podczas rekrutacji, a Twoja szkoła podstawowa  nie założyła Ci konta w systemie VULCAN  https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/help.html , zapraszamy do REJA W GODZINACH PRACY SZKOŁY

OD 8,00-15,00 POMOŻEMY CI ZAŁOŻYĆ KONTA I WYGENEROWAĆ HASŁA DO ELEKTRONICZNEGO SYTEMU NABORU DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia w szkole.

Podręcznik dla Kandydata

  Oferta edukacyjna 2021/2022
Harmonogram rekrutacji 2021/2022
Ulotka reklamowa "Reja" na rok szkolny 2021/2022
Poradnik kandydata
Regulamin rekrutacji
Pięć kroków jak się dostać do szkoły ponadpodstawowej
Kwestionariusz do Internatu

Drodzy uczniowie szkół podstawowych zachęcamy Was do zapoznania się z poradnikiem, jak w 5 krokach wybrać swoja szkołę ponadpodstawową.

Mamy nadzieję, że ta podpowiedź ułatwi Wam wybór wymarzonej szkoły.

Pozdrawiamy Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszamy do Reja.

Dyrekcja  ZS nr 2 w Kraśniku

 

 

Kolędujemy z Rejem

Koncert kolęd w Reju

Ski Rey

Obóz narciarski w Austrii

Rey Christmas

Kolęda w wykonaniu nauczycieli

Rej to marka!

Jesteśmy jedną z najlepszych szkół w regionie i jedyną szkołą w powiecie kraśnickim, która regularnie od 5 lat uwzględniana jest w rankingu najlepszych liceów w Polsce miesięcznika „Perspektywy” i już po raz piąty otrzymaliśmy Tarczę Perspektyw. Nasi uczniowie co roku odnoszą sukcesy w ogólnopolskich konkursach i olimpiadach przedmiotowych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat mieliśmy ponad 190 finalistów i laureatów na szczeblu centralnym. Najlepsi absolwenci szkoły nagradzani są „Złotym Piórem Reja”.

Nasze atuty

• od wielu lat blisko 100% zdawalność matur, najwyższe w powiecie średnie z egzaminu maturalnego, wyższe od średnich wyników wojewódzkich i ogólnopolskich • najwyższa w powiecie edukacyjna wartość dodana • indywidualny program nauczania dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Czytaj dalej

Dlaczego My?

R jak ROZWÓJ

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i talenty. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła. Nasi uczniowie co roku odnoszą sukcesy w ogólnopolskich konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

E jak EDUKACJA

Najpierw uczymy, potem wymagamy! Nowoczesne techniki i metody uczenia. Interdyscyplinarność we wszystkich obszarach edukacji.

J jak JAKOŚĆ

Jesteśmy jedną z najlepszych szkół w regionie i w powiecie kraśnickim. Regularnie od czterech lat nagradzani jesteśmy Brązową Tarczą w Rankingu Perspektyw.

Od roku 2000 „Rej” prowadzi stałą wymianę młodzieży z niemiecką szkołą partnerską w Schwedt w Brandenburgii – Gimnazjum im. Carla Friedricha Gaussa. Od tamtego czasu wspólne spotkania odbywają się regularnie dwa razy w roku...

Wymiana młodzieży

Nasza szkoła od wielu lat uczestniczyła i uczestniczy w licznych projektach unijnych...

PROJEKTY UNIJNE Button

Współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi. Dzięki temu nasza młodzież może uczestniczyć w wielu wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników akademickich...

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

Od wielu lat organizujemy konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich...

KONKURSY REJA DE; ?>

Przedstawiamy kilka przydatnych linków...

PRZYDATNE LINKI

Profesjonalny portal matematyczny The Mathteacher. Setki zadań, video lekcje, porady i wskazówki maturalne, Matematyczna Platforma Edukacyjna, a także wiele matematycznych ciekawostek ze świata.

Czytaj więcej