ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 348

W 2019 roku Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek przypadł na 5 listopada. Bajki i baśnie pełne są przygód wymyślonych bohaterów, którzy walczą ze złem i pokonują wszelkie trudności. Postacie z bajek często stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci i przez wiele lat towarzyszą kolejnym pokoleniom. To właśnie ci bohaterowie uczą i pomagają w przezwyciężeni przez dzieci barier. Dorośli również z sentymentem wracają do bajkowego świata, który towarzyszył im w dziecięcych latach.

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego nasza szkoła włączyła się w obchody tego jednego z najsympatyczniejszych świąt. Tego dnia po korytarzach „Reja” przemykali uczniowie przebrani za  swoje ulubione postacie bajkowe. Foto obiektyw Samorządu Uczniowskiego dostrzegł i utrwalił między innymi Calineczkę, Hrabiego Drakulę czy Cruellę de Mon. Wszystkim przebranym uczniom gratulujemy kreatywności i dziękujemy za włączenie się do obchodów. Mamy nadzieję, że święto to stanie się tradycją w naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji.

Samorząd Uczniowski