ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 724

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 18 grudnia 2019 r. miało miejsce uroczyste wręczenie reprezentacyjnych strojów sportowych dla naszych uczniów. Uczniowie otrzymali 20 kompletów strojów dla chłopców i 20 kompletów strojów dla dziewcząt. Komplet składa się z koszulki, spodenek i getrów. Dresy sportowe otrzymali również nauczyciele wychowania fizycznego. Sponsorem strojów jest firma PBI, którego Prezesem Zarządu jest Pan Bartłomiej Kotwica, zaś zastępcą prezesa PBI Infrastruktury S.A. w Kraśniku jest Pan Mieczysław Wilk. Z rąk Pani Dyrektor Grażyny Jach panowie otrzymali podziękowania za pomoc okazaną naszej Szkole. Warto też wspomnieć, że obaj panowie są absolwentami Reja. Akcję koordynował pan Tomasz Grębski, który również brał udział w graficznym projektowaniu strojów. Życzymy wielu sukcesów sportowych w nowych pięknych strojach :-)  FOTO (foto: pan Andrzej Łukasik) Zapraszamy również do przeczytania artykułu na portalu krasnik24.pl.