ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 775

W dniach 20 i 21 lutego z okazji Tłustego Czwartku Szkolne Koło PCK zorganizowało „kiermasz ciast”. Jego celem było pozyskanie środków finansowych dla potrzebującej rodziny, którą Koło obejmuje pomocą od kilku lat.

Ciasta sprzedawane były przez członków Szkolnego Koła PCK na specjalnie przygotowanym stoisku, zlokalizowanym w pobliżu stołówki. W przedsięwzięcie zaangażowani byli nie tylko członkowie koła, szczególnie należy wyróżnić uczniów z klas: 1c G, 1e G, 1f G, 1c 1d, 1f, 2d, 2f, 2g, 3a, 3e i 3g którzy wsparli akcję poprzez przygotowanie własnych wypieków oraz zakup słodkości. Ilość dostarczonego przez uczniów ciasta przekroczyła oczekiwania organizatorów akcji, dlatego zdecydowano o przedłużeniu akcji do piątku 21 lutego.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, a także nauczycieli, którzy chętnie nabywali sprzedawane słodycze.

Szkolne Koło PCK jest mile zaskoczone faktem, iż przeprowadzona akcja charytatywna cieszyła się tak wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, mamy nadzieję, że również kolejne wydarzenia organizowane przez Szkolne Koło PCK zostaną odebrane w tak ciepły sposób. Z przyjemnością informujemy, że podczas akcji udało nam się zebrać 550 złotych. Cała kwota została przeznaczona na zakupienie niezbędnych rzeczy potrzebującej rodzinie z Kraśnika.

 

Kinga Gazda  i  Jolanta Łapa

FOTOGALERIA