ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 574

28-29 lutego 2020 roku w Nowej Rudzie Słupiec odbył się Puchar Polski Juniorów oraz Seniorów w Taekwon-do. Do Dolnego Śląska zawitały 42 kluby z całej Polski(ok. 300 zawodników), aby rywalizować ze sobą w koreańskiej sztuce walki. Dwoje naszych uczniów, Oliwia Ostrowska z klasy 2f oraz Igor Sochal z klasy 1ag   zaprezentowało bardzo dobry poziom sportowy. Oliwia Ostrowska zdobyła brązowy medal w walkach, natomiast Igor po bardzo emocjonującej walce nieznacznie uległ swojemu przeciwnikowi ocierając się o medal.


Gratulujemy naszym uczniom bardzo dobrych wyników sportowych na Pucharze Polski oraz życzymy sukcesów już w najbliższy weekend gdzie w Dąbrowie Białostockiej zostaną rozegrane I eliminacje do Mistrzostw Polski. Gratulacje ! Rej !”…bo sport to nasza pasja”