ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 260

http://weba.home.pl/boa/mctoto/rey1/galeria/index.php?&width=1600&folder=2020-03-07_Eliminacje_Taekwon-do&file=1.jpg&option=com_eventgallery&view=resizeimage07 marca 2020 roku w Dąbrowie Białostockiej odbył się I turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do. 135 zawodników z czterech województw w tzw. Strefie F ( jest sześć stref w Polsce) rywalizowało na matach Taekwon-do o to kto pojedzie na zbliżające się Mistrzostwa Polski. Troje naszych uczniów, Oliwia Ostrowska z klasy 2f, Igor Sochal z klasy 1ag oraz Paweł Rak z klasy 2 a, przystąpiło do zmagań  w trzech konkurencjach: walk, układów oraz technik specjalnych. Oliwia Ostrowska zdobyła dwa medale- złoto w walkach i srebro w układach, Igor Sochal- brąz w walkach i brąz w technikach specjalnych.

Natomiast Paweł Rak, który wrócił do rywalizacji sportowej po dwóch latach przerwy zaprezentował niezły poziom ulegając nieznacznie swojemu przeciwnikowi. Podsumowując pierwszy start kwalifikacyjny do mistrzostw mamy nadzieję, że drugi start da naszym uczniów przepustkę do udziału w Mistrzostwach Polski. Druga kwalifikacja odbędzie się już 04 kwietnia w Radzyniu Podlaskim.
Gratulujemy naszym uczniom świetnych wyników sportowych oraz życzymy kwalifikacji na Mistrzostwa Polski. Gratulacje ! Rej !”…bo sport to nasza pasja”

 

FOTOGALERIA