ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 262

04 października 2020 roku w Firleju odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Taekwon-do i jednocześnie była to II Kwalifikacja do Mistrzostw Polski. Dwoje naszych uczniów, Oliwia Ostrowska z klasy 3f oraz Igor Sochal z klasy 2ag po długiej przerwie startowej zaprezentowało bardzo dobry poziom zdobywając po dwa medale:
Oliwia Ostrowska zdobyła złoto w konkurencji walki sportowej oraz brąz w konkurencji układów formalnych natomiast Igor Sochal  zdobył srebro w technikach specjalnych oraz brąz w konkurencji walki sportowej. Sędzią na tych zawodach był absolwent naszej szkoły Oliwier Wojtaszek.


Gratulujemy naszym reprezentantom wyników sportowych oraz życzymy powodzenia  na Mistrzostwach Polski. Gratulacje ! Rej !”…bo sport to nasza pasja”