ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Home

Odsłony: 233

Stypendia sportowe starosty oraz burmistrza w tym roku odbyły się wyjątkowo bez tradycyjnej formy uroczystości. Jednak nagrody oraz podziękowania dla sportowców, rodziców i trenerów odbyły się w formie zdalnej.

Jaka forma by to nie była to uśmiechy młodych zawodników świadczą o tym, że trud treningowy włożony w 2019 roku opłacał się. Czworo naszych zawodników otrzymało nagrody za rywalizację w 2019 roku: Oliwia Ostrowska z klasy 3f, Igor Sochal z klasy 1ag, Oliwier Wojtaszek(absolwent naszej szkoły), Jakub Kalinowski(absolwent naszej szkoły) oraz trener Marcin Olszówka.
Gratulujemy i dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły, miasta Kraśnik oraz całego powiatu kraśnickiego. Gratulacje ! Rej !”…bo sport to nasza pasja”