ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Odsłony: 2950

R EY to nie tylko nauka. Od wielu lat promujemy talenty artystyczne naszych uczniów na cyklicznie odbywających się festiwalach talentów muzycznych poetyckich, malarskich, fotograficznych, itp. Były to festiwale Rock & Rey oraz Rey Talent, które to w roku 2016 połączyły się w REY TALENT SHOW. Wielu uczestników naszych festiwali robi dziś karierę artystyczną i nagrywa swoje własne płyty. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tych imprez.

 

 

 

 
 

RELACJA Z REY TALENT SHOW 2016

 

27 stycznia 2016 roku był dniem festiwalu talentów w "Reju". To już IV edycja festiwalu (przypomnijmy: Rock&Rey 2008, Rock&Rey 2011, Rey Talent 2012),  to połączenie talentów muzycznych, wokalnych, tanecznych, plastycznych - po prostu

Rey Talent Show.

 

Organizatorzy festiwalu (od lewej): p.Andrzej Łukasik, p.Andrzej Bownik, p.Tomasz Grębski.

 

 

Wsparcie - Pan Dyrektor Krzysztof Staruch

Imprezę nagłaśniał: p.Jacek Muszyński

Pomoc plastyczna: p.Anna Sosnówka

 

Pamiątkowe statuetki wręczył starosta kraśnicki p.Andrzej Maj oraz kierownik wydziału edukacji p.Zbigniew Leziak.

 

A oto nasi uczestnicy:

 


 

Nadia Dębicka z klasy 2f - interesuje się fotografią od 5 lat, najbardziej lubi fotografować ludzi, a jej ulubionym rodzajem zdjęć jest portret. Swojej pasji poświęca każdą wolną chwilę, ponieważ czerpie z tego ogromną radość i przyjemność. Dzięki fotografii poznała wiele ciekawych osób. Nadia brała udział w wielu konkursach, a część jej zbiorów została wydana we włoskim wydaniu magazynu VOGUE. Jej stronę internetową odwiedza miesięcznie średnio 3000 osób.

 

   

 Weronika Rudzińska z klasy 1b maluje i rysuje już od dzieciństwa. Nie ma ulubionej techniki plastycznej, ponieważ interesuje się wieloma. Brała udział w różnych konkursach plastycznych, a w tamtym roku otrzymała nagrodę Gimnazjusza w kategorii „plastyk”.

 

   

 Patryk Serwatka z klasy 3e. Poza powtarzaniem materiału do tegorocznej matury, swój wolny czas poświęca rysowaniu. Wolne chwile spędza w ten sposób od około trzech lat. Większość jego prac powstaje za pomocą ołówków, ale zdarza mu się używać także węgli rysunkowych, kredek i pasteli.

 

   

 Daniel Kozłowski z klasy 1d gra na pianinie od 5 lat, ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Kraśniku. Wykonywał utwór Johanna Pachelbela „Canon D-dur”.

 

 

 Kamil Wnuk z klasy 2e - jak sam przyznaje - nie wie, jak długo zajmuje się grą na tym instrumencie. Według niego, nie ważne ile się gra, tylko jak i czy czerpie się z tego przyjemność. Jest samoukiem. Gra zarówno covery, jak też własne projekty. Wykonał improwizację będącą kombinacją różnych utworów złączonych w jedną całość.

 

 Przemysław Klucznik z klasy 2a - słucha chętnie popu, rocka i hard rocka, a jego ulubionymi wykonawcami są Rammstein, Metallica, Perfect, Republika, The Offspring oraz włoskie trio pop operowe IL Volo.
Gdy pewien norweski piosenkarz Didrik Solli-Tangen 6 lat temu wykonywał na Eurowizji piosenkę „My heart is yours”, nawet mu się nie śniło, że będzie też zaśpiewana właśnie na Rey Talent Show.

 

 Magdalena Szybińska z klasy 2f - tańczy 2 lata, inspiruje ją między innymi Michael Jackson. Magda ćwiczy w zespole tanecznym w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku pod okiem Pawła „Pitza” Mazura.

 

 Sebastian Witkowski i Karol Nowicki z klasy 3a - gitarzyści zaprezentowali gitarową improwizację z motywem przewodnim z piosenki Carlosa Santany – „Smooth".

 

   

 Łukasz Rak z klasy 2e - w swoim występie zaprezentował beatboxing , którym zajmuje się od 2 lat. Po co instrumenty, skoro wszystko można wyrazić organem mowy.

 

 Izabela Pochwatka z klasy 2a -zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum należała do chóru szkolnego. Brała udział w przeglądach wokalnych, takich jak „Cecylion” (I miejsce), czy „Motyl” (III miejsce) w kategoriach zespołowych.
Jeśli chodzi o gatunki muzyczne, interesuje się przede wszystkim różnymi odmianami rocka. Jej ulubionymi zespołami są: Green Day i Linkin Park. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru Lady Pank „Zawsze tam gdzie ty”.

 

 Natalia Zduńczyk z klasy 2b - gra na gitarze od 6 lat. Muzyka zawsze była jej wiernym kompanem. To hobby traktuje jako odskocznię od codzienności, przy czym najważniejsza jest własna satysfakcja. Najlepiej czuje się w repertuarze rockowym i popowym. Wykonała piosenkę Eda Sheerana „I see fire”.

 

 Paweł Sulowski z klasy 2a - od wielu lat związany jest z muzyką. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Kompozytorów Polskich. Uczył się gry na fortepianie. Swoje umiejętności prezentował również w gimnazjum, do którego uczęszczał. Choć od ukończenia szkoły muzycznej minęło już kilka lat, to chętnie powraca on do klawiatury instrumentu. Paweł zagrał utwór „Apologize” z repertuaru One Republic oraz „Numb” grupy Linkin Park.

 

 Sabina Krowisz z klasy 1c - śpiewała na konkursach typu "Słowik", "Wygraj sukces", przez jakiś czas chodziła na zajęcia do domu kultury, ale jest raczej samoukiem. Często występowała z różnych okazji w swojej rodzinnej miejscowości - Gościeradowie. Śpiewa, ponieważ sprawia jej to przyjemność. Zaśpiewała dla nas piosenkę z repertuaru grupy „Video” pod tytułem „Środa – czwartek”.
 

 Adam Stępień z klasy 3b - gra na gitarze klasycznej i elektrycznej od ponad 6 lat, uwielbia każdą dobrą muzykę z pogranicza gatunków takich jak rock, blues czy jazz. Zaprezentował się w repertuarze współczesnych artystów. Wykonał utwór Johna Mayer’a z albumu ,,Continuum” pt. ,,Slow dancing in a burning room’’ oraz kompozycję ,,Electric gypsy’’ Andy’ego Timmonsa. Jak sam mówi, śpiewać nie będzie, bo za bardzo szanuje publiczność.
 

 Julita Szewczyk i Paulinę Smołecka z klasy 3g oraz Patryk Drozd z klasy 2e. Dziewczyny od wielu lat rozwijają swoją pasję muzyczną i często występują na różnych uroczystościach szkolnych i nie tylko. Obydwie ukończyły szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Kraśniku w klasie fortepianu i skrzypiec. Patryk z kolei gra od 9. roku życia, a nauki gry na fortepianie uczył się również w szkole muzycznej pierwszego stopnia w Kraśniku. Występuje także z orkiestrą dętą grając na trąbce. JULITA SZEWCZYK – śpiew, PAULINA SMOŁECKA – skrzypce i PATRYK DROZD – pianino.

 

 Przemek Kowal z klasy 2f - interesuje się muzyką od najmłodszych lat. Słucha głównie rocka i alternatywy. Od podstawówki chodzi na zajęcia wokalne i traktuje to raczej hobbystycznie. Wykonał piosenkę „Lifted” zespołu Naughty Boy i Emeli Sande.


 


Hydrofornia to zespół założony w 2013 roku przez Patrycję Jabłońską z klasy 2f i jej koleżankę Karolinę Frączek. Hydrofornia wykonuje covery popularnych utworów oraz znane klasyki rocka. Brali udział w licznych konkursach i przeglądach muzycznych, wielokrotnie grali też jako support - między innymi dla takich zespołów, jak Golden Life czy InoRos.
W obecnym składzie występują od dwóch lat traktując to jako ciekawe hobby i oderwanie się od szkolnej rzeczywistości.
PATRYCJA JABŁOŃSKA – gitara basowa, KAROLINA FRĄCZEK – pianino, KAROLINA RAK – śpiew, ARTUR BRYK – gitara oraz PRZEMYSŁAW WÓJCIK – perkusja.

 Impreza nie odbyła by się bez osób, które pomagały przy organizacji imprezy – w kolejności alfabetycznej są to:

Magdalena Adamowska 1g
Karol Broniec 2e
Mateusz Ciastek 2e
Michał Dębicki 2e
Emilia Duda 2a
Przemysław Gawrysiak 1f
Damian Guściora 2e
Angelika Jarosz 2a
Monika Kania 2e
Angelika Łukanty 2e
Diana Pudło 2e
Dawid Rak 2a
Kamil Resztak 2a
Magda Rolla 2a
Filip Siejewicz 2e
Piotr Wieczorek 2e
Paweł Wilk 2e
Paweł Wojciechowski 1f
Konrad Zapalski 2e

 

 

 

 


oraz prowadzący imprezę:

Karolina Bis
Magdalena Rudna
Robert Karaś
Bartłomiej Reluga

 


 

 


 

Całość uwieczniła na zdjęciach Emilia Duda z klasy 2a


GALERIA FOTO

 


 


Rey Talent Show

 
RELACJA VIDEO

Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji z festiwalu talentów Rey Talent Show 2016.

Realizacja: ReyTV pod kierunkiem p.Andrzeja Bownika

Reporter: Magdalena Adamowska (1g)

Zdjęcia: Przemysław Gawrysiak (1f), Paweł Wojciechowski (1f)

Montaż: p. Andrzej Bownik


Reportaż z imprezy

 

 

 

 


 

A oto występy naszych uczestników:

 Daniel Kozłowski z klasy 1d

 

 

 Kamil Wnuk z klasy 2e

 

 

 Przemysław Klucznik z klasy 2a

 

 

 Magdalena Szybińska z klasy 2f

 

 

 Sebastian Witkowski i Karol Nowicki z klasy 3a

 

 

 Łukasz Rak z klasy 2e

 

 

 Izabela Pochwatka z klasy 2a

 

 

 Natalia Zduńczyk z klasy 2b

 

 

 Paweł Sulowski z klasy 2a

 

 

 Sabina Krowisz z klasy 1c

 

 

 Adam Stępień z klasy 3b

 

 

 Julita Szewczyk i Paulinę Smołecka z klasy 3g oraz Patryk Drozd z klasy 2e

 

 

 


Przemek Kowal z klasy 2f

 

 

 


Hydrofornia to zespół założony w 2013 roku przez Patrycję Jabłońską z klasy 2f i jej koleżankę Karolinę Frączek.
PATRYCJA JABŁOŃSKA – gitara basowa, KAROLINA FRĄCZEK – pianino, KAROLINA RAK – śpiew, ARTUR BRYK – gitara oraz PRZEMYSŁAW WÓJCIK – perkusja.
 

 

 

 


 

RELACJA Z REY TALENT 2012

 

W piątek, 13 kwietnia odbył się w naszej szkole I Konkurs Talentów Szkolnych REY TALENT 2012. W konkursie wzięło udział 15 wykonawców (indywidualnie lub w grupie), którzy zaprezentowali swoje umiejętności w takich dziedzinach, jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, show sceniczne, produkcja muzyczna i twórczość literacka. Widowisko zorganizowali p. Andrzej Bownik i p. Anna Liwak. W przygotowanie imprezy oraz jej realizację zaangażowali się m.in. Tomek Wilczopolski, Damian Biłgorajski, Paweł Głowacki, Paulina Albin oraz wiele innych uczniów głównie z klasy 2e i 1h. Sprzęt do realizacji dźwięku i obsługi nagłośnienia sceny zapewnił nam pan Jacek Muszyński (JM SOUND).

Nagrodami dla 5 wykonawców były statuetki sfinansowane przez Radę Rodziców oraz nagrody pieniężne na rozwój talentów w łącznej kwocie 1000 zł ufundowane przez Fundację Lubelskie Centrum Artystyczne KOSMOS SZTUKI z Lublina.

W składzie Jury były panie Renata Salecka i Anna Maria Sosnówka oraz uczniowie z różnych klas naszej szkoły. Klasy trzecie reprezentowali Michał Bednarczyk (przewodniczący Jury) i Lena Kożuch, klasy drugie: Przemysław Dudek i Filip Nowak oraz klasy pierwsze: Paulina Chmura i Katarzyna Kowalska. Po burzliwej naradzie Jury przyznało według ustalonych przez siebie kryteriów (wkład pracy, ogólna prezentacja i walory artystyczne) następujące nagrody:

I miejsce zajęła formacja taneczna MASAHUKU w składzie: Urszula Grabowska (3a), Justyna Koziarska (3c), Maciej Cieślik (1d), Paulina Wysowska (1g), Manuela Pastuszka (1d) i Martyna Oszust (1g). Grupa zdobyła statuetkę zwycięzcy i nagrodę w wysokości 400 zł.

II miejsce zdobył ŁUKASZ RAK z klasy 1g za śpiew z własnym akompaniamentem na gitarze piosenki zespołu Oasis „Wonderwall” (statuetka i nagroda w wysokości 250 zł).

III miejsce Jury przyznało AGNI CALDARAR z klasy 1c za zaśpiewanie piosenki Anny German „Tańczące Eurydyki” (statuetka i nagroda w wysokości 150 zł).

Wyróżnienie oraz statuetkę i nagrodę w wysokości 100 zł zdobyła formacja MAT-FIZ BAND z klasy 2a w składzie: Bartosz Drzymała, Mateusz Mróz, Maciej Stefaniak, Aleksander Chudy, Krzysztof Skrok, Paweł Maciąg i Albert Blat za oryginalne show sceniczne.
 

Wyróżnienie oraz statuetkę i nagrodę w wysokości 100 zł zdobył MATEUSZ CHOŁODY z klasy 2a za twórczość literacką i jej prezentację na scenie.

Na zakończenie imprezy wystąpili Artur Łukasik i Arek Kołtun z klasy 2a, którzy na co dzień występują w 5-osobowym zespole BAD ART.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za pomoc w organizacji imprezy, za miłe słowo i ogólne wsparcie oraz prosimy o wyrozumiałość w związku z pewnymi niedogodnościami, które zaburzyły tego dnia zwykłą pracę szkoły.

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Katarzyny Plechawskiej – Prezes Fundacji Lubelskie Centrum Artystyczne KOSMOS SZTUKI za ufundowanie nagród pieniężnych dla laureatów REY TALENT 2012 w łącznej kwocie 1000 zł.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY TALENTÓW I TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZY ROZWÓJ!

Andrzej Bownik, Anna Liwak

 


Relacja foto z imprezy:

 http://weba.home.pl/boa/mctoto/rey/images/photoalbum/album_206/dsc_8445_t1.jpg

 

Relacja filmowa z imprezy


00 Otwarcie imprezy


 


01 SANDRA WIŚNIEWSKA (1g) śpiewa piosenkę z repertuaru Sam Brown "Stop".

 02 MICHAŁ KŁUDKA (2b) gra na pianinie muzykę klasyczną.


03 Formacja taneczna MASAHUKU prezentuje Street Dance: Skład grupy: Urszula Grabowska (3a), Justyna Koziarska (3c), Maciej Cieślik (1d), Paulina Wysowska (1g), Patrycja Rzęsa (1a), Manuela Pastuszka (1d) i Martyna Oszust (1g).


04 AGNI CALDARAR (1c) śpiewa piosenkę z repertuaru Anny German "Tańczące Eurydyki".


05 TOMEK KRAIŃSKI (3b) prezentuje możliwość samodzielnej aranżacji utworów - czyli produkcja muzyczna.


06 MATEUSZ CHOŁODY (2a) prezentuje własną swobodną twórczość literacką.


07 Ekipa MAT-FIZ BAND (2a) w spektakularnym show - czyli najlepszy Boys Band w mieście na scenie Rey Talent. Skład grupy: Bartosz Drzymała, Mateusz Mróz, Maciej Stefaniak, Aleksander Chudy, Krzysztof Skrok, Albert Blat i Paweł Maciąg.


08 ANNA ZIELONKA (2a) prezentuje solowy taniec nowoczesny.


09 NATALIA MIKITA (1a) śpiewa piosenkę z repertuaru Maryli Rodowicz "Niech żyje bal".


10 PATRYCJA RZĘSA (1a) i jej młodsza siostra Żaneta grają na skrzypcach utwór z repertuaru Michaela Jacksona "Smooth Criminal".


11 EDYTA SUCHORA (1b) śpiewa piosenkę "Sza-ba-da-ba-da"...

 


12 ANETA GRABOWSKA (1e) gra na ukulele piosenkę z repertuaru Leonarda Cohena "Hallelujah".

 


13 SZCZEPAN PAWŁOSEK (1a) śpiewa i gra na gitarze własną piosenkę "Historia" z tekstem Marleny Suszek.


14 ŁUKASZ RAK (1g) śpiewa i gra na gitarze piosenkę z repertuaru grupy Oasis "Wonderwall".


15 Formacja taneczna FANTAN prezentuje taniec towarzyski latino. Skład grupy: Michał Grela (1aT), Martyna Skwara (2b), Jarek Żak (1a) i Patrycja Rzęsa (1a).


16 Wręczenie dyplomów i nagród oraz oficjalne zakończenie imprezy.


Krótki wywiad przeprowadzony przez redakcję uczniowską (RS):
Pierwsze miejsce zajął zespół taneczny Masahuku, z którą przeprowadziliśmy wywiad:
RS- Jak oceniacie swój występ?
M- Występ podobał się wszystkim. Tańcząc świetnie się bawimy.
RS- A co zrobicie ze zdobytą nagrodą pieniężną?
M-Nagrodę jaką otrzymaliśmy przeznaczymy na obóz taneczny Street Dance.
RS-Czy to są Wasze plany na rozwijanie talentu w przyszłości?
M-Oczywiście, poza tym chcemy zdobywać nowe doświadczenia, jeżdżąc na bitwy taneczne pokazując innym nasz freestyle"


 

RELACJA Z ROCK & REY 2011

 

I mamy już za sobą drugą edycję festiwalu muzycznego Rock&Rey. Ma on na celu umożliwienie zaprezentowania umiejętności muzycznych i wokalnych naszych uczniów. Aby dodać więcej emocji jest w formie konkursu muzycznego. A było warto usłyszeć i zobaczyć naszych artystów.

Organizatorzy festiwalu: p.Tomasz Grębski, p.Andrzej Łukasik, p.Dariusz Bochniak. Wsparcie duchowe - Pani Dyrektor Marzena Siejewicz - czynnie uczestnicząca w imprezie. Patronat medialny objęła: TV Kraśnik - p.Sławomir Opoka. Imprezę nagłaśniał p.Jacek Muszyński.

 

 

                            Organizatorzy festiwalu                                                      Wsparcie duchowe: p.dyrektor Marzena Siejewicz

 

 

 

                  TV Kraśnik - podczas pracy                                                             p.Jacek Muszyński nad stołem mikserskim

 

 

Nagroda główna to sesja nagraniowa w studio nagrań JM Sound, statuetka zwycięzcy oraz wiele bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów, którzy bardzo pozytywnie zareagowali na tą imprezę – bardzo dziękujemy im za to. Nagrody rzeczowe to m.in. torby na laptopy, koszuli, pendrive'y, futerał na gitarę, struny go gitary, plecak Sony, tuner gitarowy, akcesoria perkusyjne, kable, kostki gitarowe, słuchawki, klawiatury i myszki, książki o powiecie, pocztówki i wiele innych. A oto nas super sponsorzy:

 

1.                       JM Sound – Jacek Muszyński

2.                       Starostwo Powiatowe w Kraśniku

3.                       E-muzyczny.com – Sklep Muzyczny w Kraśniku

4.                       Salony handlowe Manhattan – Andrzej Przygoda – Kraśnik

5.                       Salony handlowe MIX – Paweł Gołębiowski – Kraśnik

6.                       Centrum Komputerowe INSTALNET – Jacek Rydzewski, Krzysztof Szabat – Kraśnik

7.                       BEiKS – Krzysztof Machulski - Kraśnik

8.                       Zespół Szkół nr 2 czyli nasza szkoła wraz z Radą Rodziców

 

 

Walory artystyczne występów oceniało  JURY w składzie:

Jacek Muszyński – JM SOUND STUDIO

Tomasz Grębski – nauczyciel matematyki, gra w grupie rockowej Canion

Dariusz Bochniak – nauczyciel muzyki

Andrzej Łukasik - nauczyciel informatyki

Anna Sosnówka – plastyczka z Reja

Włodzimierz Salecki – nauczyciel j.angielskiego 

Andrzej Bownik – nauczyciel j.niemieckiego, opiekun szkolnego radiowęzła 'Reydio'

Bartek Michalec – przedstawiciel uczniów

 

Jury

 

 

UCZESTNICY FESTIWALU:

Do konkursu przystąpiło 11 wokalistek:

 

 

Skorupa Patrycja 

 

 

 

Małgorzata Bijak, akompaniowała jej Ola Ćwik

 

 

 

Marzec Natalia

 

 

Samołyk Agnieszka

 

 

Katarzyna Bryczek

 

 

 

Kołtun Marta 

 

 

Piłat Wiola 

 

 

Ciba Marlena

 

 

 

Jodłowska Małgorzata

 

 

 

Hanna Matwiejczuk

 

 

 

Karolina Gajewska

 

 

 

Oraz 4 zespoły rockowe:

 

 

DISCONNECT

 

 

 

NO EXCUSES

 

 

UNTOLD STORY

 

 

 

COOLING SYSTEM

 

 

 

Festiwal REWELACYJNIE poprowadzili:

 

Aleksandra Gotner, Ewa Jakubiec  oraz Maks Bratko.

Między występami prowadzili wiele konkursów z nagrodami.

 

Wyniki konkursu:

 

Wokaliści:

I miejsce: Małgorzata Jodłowska z klasy 3h

II miejsce: Karolina Gajewska z klasy 3c

III miejsce: Marta Kołtun z klasy 2a

Szczególne wyróżnienia dla: Katarzyny Bryczek i Marleny Ciby

 

Zespoły:

I miejsce: Untold Story

II miejsce: Disconnect

III miejsce: No Excuses

 

Statuetka zwycięzcy

 

Podczas festiwalu wielu uczniów było czynnie zaangażowanych do pomocy. Duże zainteresowanie wzbudziło security festiwalu: Artur Łukasik, Mateusz Koba, Tomasz Ślusarski, Bartosz Drzymała, Łukasz Starobrat, Mateusz Ciupak, Ola Nowak i Zuzia Włodarczyk

P.Dyrektor w otoczeniu Security

 

Również nie zabrakło naszych reporterów:

Foto: Agata Więcaszek

Kamera: Tomasz Wilczopolski i Przemek Piątek

 

 

Duże zaangażowanie wykazali: Marcin Chojecki i Konrad Jarzyna /to jego głos słyszeliście w zapowiedzi festiwalu w szkolnym radiowęźle/

 

 

Oczywiście nie zabrakło wspaniałej publiczności:

 

 

Festiwal wpisał się na dobre w życie szkoły i organizatorzy zapowiadają rozwijać go dalej, tym bardziej, że cieszy się on ogromnym powodzeniem wśród uczniów.

Poniżej obszerne relacje


 

MEGA fotorelacja /A.Więcaszek, A.Łukasik/
prawie 300 zdjęć, więc przygotuj się na dużo emocji:)
 
 

News TV Kraśnik z imprezy

 

 

 


 

Obszerna relacja TV Kraśnik z imprezy:

 

cz.1 - WOKALIŚCI

 

cz.2 - ZESPOŁY ROCKOWE

 


ReyTV

Reportaż autorstwa naszych uczniów:

Tomasza Wilczopolskiego, Przemka Piątka i Mateusza Mroza

pod kierunkiem p. Andrzeja Bownika

 

 

 


Zapowiedzi w prasie

 

Kurier Lubelski

 


Głos - Gazeta Powiatowa

 

a poniżej obszerne relacje w prasie i portalach internetowych /Rock&Rey staje się coraz sławniejszy :)/

 

       


 

 

 

RELACJA Z ROCK & REY 2009

 

W dniu 28 stycznia nasza szkoła zabrzmiała na rockowo. Mowa o I Festiwalu Muzycznym "Rock & Rey". Nasi uczniowie mieli okazję do zaprezentowania swoich niecodziennych, muzycznych zdolności. Organizatorem koncertu był p.Tomasz Grębski przy mocnym wsparciu współorganizatorów: p.Andrzeja Łukasika i p.Dariusza Bochniaka. Imprezę nagłaśniał p.Jacek Muszyński - główny sponsor, zaś oświetleniem zajął się p. Kszysztof Żejma. Na koncercie obecny był p. wicestarosta Jarosław Czerw, a także dyrektorzy kraśnickich gimnazjów z uczniami. Imprezę rewelacyjnie poprowadzili Karol Kowalczyk i Patrycja Czupryna z klasy 1a. Do konkursu zgłosiło się 6 wokalistek oraz 3 zespoły. Jury w składzie: p.Marzena Siejewicz, p.Tomasz Grębski, p. Andrzej Łukasik, p.Dariusz Bochniak, p.Jacek Muszyński, p.Ewa Niezabitowska i przedstawiciel SU - Małgorzata Opasała, oceniało wiele elementów, m.in. poprawość wykonania, choreografię, kontakt z publicznością. Wykonawcy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem i wykonaniem swoich utworów. A oto wyniki:
 
Kategoria: wokaliści
I miejsce - Ola Łojek z klasy 2c
II miejsce - Karolina Gajewska z klasy 1c
III miejsce - Ewelina Burak z klasy 1g
Wyróżnienia:
Agnieszka Samołyk z klasy 1a
Zosia Królikowska z klasy 2b
Claudia Borowska z klasy 2b

Kategoria: zespoły
I miejsce - Dead End
II miejsce - Dirty Sound
III miejsce - Lew Hadasz
Również uczniowie z klasy 1h zaprezentowali swój mini show.
Serdecznie gratulujemy!
Nagroda główna to: sesja nagraniowa w profesjonalnym studio nagrań p.Jacka Muszyńskiego JMSound /Ola Łojek, Karolina Gajewska, Ewelina Burak oraz zespół Dead End/oraz statuetka klucza wiolinowego. Za II i III uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez firmę Media Expert i Correct.

Na koncercie obecni byli również przedstawiciele lokalnych mediów /TV, prasa/


Statuetka zwycięzcy

Obszerna fotorelacja /zdjęcia:A.Łukasik/
 

Relacja TV Kraśnik z imprezy

 

Artykuł w prasie


Kilka fotek poniżej:
 

Sponsorzy imprezy /wielkie podziękowania dla nich/:


CORRECT